Odpowiedz

Czy mam szansę na kartę kredytową?

Witam!

Zakończyłam właśnie staż i w związku z obowiązkiem zatrudnienia po nim mam umowę o pracę. Zatrudnienie narzucone prze urząd pracy ma trwać 1 rok, jednak pracodawca zaoferował pierwszą 3 miesięczną i kolejną na czas nieokreślony. Czy w związku z tym mam szansę na przyznanie karty kredytowej? 

Odpowiedz
0 Lajków
ZUzana
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-12-2017
Wiadomość 1 z 3 (3 955 wyświetleń)

Re.: Czy mam szansę na kartę kredytową?

Aby wnioskować o kartę kredytową, twoja umowa musi być na 12 miesięcy do przodu, 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (3 909 wyświetleń)

Re: Czy mam szansę na kartę kredytową?

ZUzana, tak jak pisze source, abyś mogła zawnioskować o kartę kredytową Twoja umowa powinna być podpisana w chwili obecnej z pracodawcą na min. 1 rok do przodu. Będziesz mogła złożyć wniosek od razu, gdy Twoja umowa przejdzie na czas nieokreślony. Ważne, że wymagamy dochodu w wysokości min. 800 zł netto. Jeśli Twoje wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę wpłynie na konto w naszym banku od co najmniej 3 miesięcy, potwierdzimy go przelewami na rachunek.
Informacje o kartach kredytowych, które oferujemy znajdziesz tutaj.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (3 854 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy