Odpowiedz

Chargeback paypal

Witam, chciałem zadać następujące pytanie. Posiadam w państwa systemie kartę wirtualną Visa, karta ta jest powiązana z kontem Paypal. Za jej pośrednictwem dnia 14.12.2017 dokonałem zakupu w systemie Ebay u kontrahenta z USA. Zakup dotyczył towaru A konkretnie kilku zabawek. Niestety do dnia dzisiejszego paczka nie dotarła. Zamierzam w tej sprawie wystąpić najpierw z roszczeniem do firmy PayPal. Jednak interesuje mnie także kwestia obciążenia zwrotnego. I tu moje pytanie czy karta wirtualna Visa Ing jest objęta ochroną typu chargeback. A jeśli tak to Jaki jest termin od daty realizacji transakcji na zgłoszenie chargebacka.
Odpowiedz
0 Lajków
Deatherock
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
3
19-01-2018
Wiadomość 1 z 2 (5 075 wyświetleń)

Re: Chargeback paypal

Karta Visa wirtualna jest objęta ochroną chargeback. Reklamację powinieneś złożyć jak najszybciej. Możesz jednocześnie złożyć reklamację w PayPal oraz w naszym banku. 

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 041 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy