Odpowiedz

Brak wyboru organizacji płatniczej

Dlaczego w ING nie ma możliwości wyboru karty debetowej poza Visa, również MasterCard'a?

Karty kredytowe są do wyboru a debetowa tylko Visa.

Powinien być wybór karty jak ma konkurencja np MBank.

Jestem w Europie to powinien być MasterCard, interesują mnie wyjazda poza Europę np do USA czy Kanady - od tego jest Visa.

W Niemczech jest ciężko płacić Visą. Waszą kartą już w kilku placówkach (centra handlowe, sklepy) miałem problem z Visą i musiałem płacić kartą konkurencji wydaną przez MC.

KIedyś ING miało MasterCarda i to się ceniło, ponieważ większość banków "wciskała" wszystkim amerykańską organizację VISA.

Już nie wspomnę o niskiej jakości wykonania Karty VISA ING. Mam ją 14 miesiący i już nie widać na niej cyfr z numeru karty. Mbank np poszedł poza opcją wyboru MC czy VISA w kartę debetową wypukłą, która raz, że lepiej wygląda a dwa - jest znacznie lepiej wykonana.

 

Czy ING w nabliższej przyszłości będzie oferował również obok VISY karty debetowe MasterCarda?

viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 230 wyświetleń)

Re.: Brak wyboru organizacji płatniczej

Na początku 2013 roku podjęliśmy decyzję o wycofaniu karty MasterCard z oferty dla klienta indywidualnego.
Karta Visa jest akceptowana w ponad 200 krajach, a sieć jej akceptacji jest cały czas powiększana tak, aby można było korzystać z możliwie największej liczby miejsc na świecie płacąc kartą Visa Zbliżeniową.

Zachęcam również do założenia konta walutowego w EUR do którego wydajemy kartę Maestro. Informacje na tamet konta są dostępne na naszej stronie.

Na chwilę obecną karty MasterCard są oferowane tylko i wyłącznie dla klientów firmowych.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 170 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy