Odpowiedz

2 KARTA KREDYTOWA - PROBLEM

MAM PYTANIE ODNOŚNIE KARTY KREDYTOWEJ. MAM ( MIAŁAM  DO PIĄTKU ) KARTĘ KREDYTOWA NA -3500 ZL. KTORA SPLACAM REGULARNIE PO KWOCIE MINIMALNEJ . WYSKOCZYŁA MI MOZLIWOSC WZIECIA KARTY Z LIMITEM 10 000ZL. W ZWIAZKU Z TYM ZE PRZYDALA BYM MI SIE TAKA , POSTANOWIALM WYPELNIC WNIOSEK I DOSTALAM POTWIERDZENIE ZE MOGE MIEC KARTE ( SMS  Z PODPISANIEM UMOWY KRETOWEJ) . WYLOGOWALAM SIE I PONOWNIE ZALOGOWALAM . NA MOIM KONCIE W ZAKLADCE STAREJ KARTY JEST INFORMACJI "KARTA ZAMKNIETA" A DLUG "NIBY" JEST SPLACONY ALE Z CZEGO JAK NIE MIALAM SRODKÓW NA KONCIE DO SPLATY TAKIEJ KWOTY.  A KARTA NA KWOTE 10000 KTORA ZOSTALA POTWIERDZONA SMS NIE WYSWIETLA SIE NA KONCIE. CZYLI NIE WIEM NIE MAM JEJ , DLUG MAM ZAMKNIETY NIE BARDZO ROZUMIEM CO SIE STALO , CZY MAM CZEKAC AZ PRZYJDZIE NOWA KARTA , O ILE PRZYJDZIE? I JAK SIE DOMYSLAM TA SPLATA ZADLUZENIA ZOSTALA SCIAGNIETA Z NOWEJ KARTY JUZ? PROSZE O POMOC TO MOJA 1 KARTA KREDYTOWA NIE WIEM CO ROBIC .

Odpowiedz
0 Lajków
joasie6386
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
20-11-2017
Wiadomość 1 z 2 (5 272 wyświetleń)

Re.: 2 KARTA KREDYTOWA - PROBLEM

Z twojej relacji  można wywnioskować że podczas składania wniosku zaznaczyłaś w opcjach spłatę zadłużenia na starej karcie kredytowej.

Ikona z nową kartą pojawi się maksymalnie za dwa dni robocze, a jej saldo pomniejszy się o spłaconą kwotę długu, tamtej karty.

Stara karta jest już zamknięta, nowa przyjdzie do ciebie pocztą do tygodnia.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (5 216 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy