Jak inwestować

Odpowiedz

"Nabici w Maklera" - akcja! Zapraszam

Szanowni Klienci Ing Banku,

 

w związku z nieporadnością Ing Banku w kontekście usługi Makler (brak dostępu od dwóch dni) zapraszam na FB na grupę, w której chciałbym omówić z Państwem ewentualne opcje dotyczące min. mojej propozycji z wczorajszego posta na tym forum, a mianowicie powiązania liczby dni, w których Makler nie działa z liczbą dni, w których bank da nam możliwość transakcji BEZ prowizji obrotowej.

Oczywiście moja idea, to tylko jeden wariant - może będą lepsze ( sprawiedliwe) propozycje.

 

Jesli popieracie taką inicjatywę to zapraszam na FB - link do grupy: https://www.facebook.com/groups/3743682462387913

 

Ing Bank poza tą wpadką to generalnie solidny bank, jednak uważam że tym razem sytuacja jest kurjozalna.

 

Zapraszam i pozdrawiam,

Sławomir Sztorc

Odpowiedz
0 Lajków
Womir83
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
3
21-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 768 wyświetleń)

Re.: "Nabici w Maklera" - akcja! Zapraszam

Przypomnienie
Odpowiedz
0 Lajków
Womir83
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
3
21-10-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 681 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

dzień dobry, proszę sprawdzić działanie opcji "Parkingi / kup bilet" w aplikacji mobilnej

Próbowałem zaparkować w Katowicach, wszystko szło dobrze do momentu ale na ekranie na którym jest pole "Numer r

...

11-05-2024
Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Hej. Czy ktoś czyta to co tu sie pisze. Bankomaty w kilka dni okradły mnie z 5 tyś. Pilnie potrzebuje tych pieniędzy. Prosze o pomoc.

11-05-2024
Re.: Czas oczekiwania na kredyt

No a ja dostałem decyzję wczoraj. Też krok przeskoczył na 6/6, tylko decyzja negatywna bez podania przyczyny. 2 miesięcy bezsensownego oczekiwania. Już nie złożę tam nigdy wniosku hipotecznego.

11-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy