Jak inwestować

Odpowiedz

problem z wypłatą euro z ing makler.

Dzień dobry

proszę mi pomóc w rozwiązaniu następującej kwestii.

W "Stanie Konta" w ING Makler mam oprócz kwoty w złotówkach jeszcze dosłownie kilka euro które ileś lat temu dostałem w ramach dywidendy. Było to w czasach jak jeszcze funkcjonowała platforma ING Sidoma Online.

Tak wtedy jak i teraz po prostu nie da się wypłacić tych kilku euro ani zrobić z nimi niczego innego choć są one oznaczone jako środki do inwestowania i środki do wypłaty.

Przy korzystaniu z funkcji "Wypłać środki z rachunku maklerskiego" pojawia się możliwość wypłaty jedynie środków w złotówkach.

Czy te kilka euro jest jakoś do ruszenia na moim własnym rachunku ??? Pytam bo może się zdarzyć że jakaś inna spółka którą będę posiadał wypłaci dywidendę również nie w złotówkach i co wtedy.

Odpowiedz
0 Lajków
nerraw38
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-06-2017
Wiadomość 1 z 2 (8 785 wyświetleń)

Re.: problem z wypłatą euro z ing makler.

Dzień dobry.

W tej sytuacji są dwie możliwości :

  1. Na infolini Halo Śląski może Pan złożyć dyspozycję przewalutowania tych środków EUR na PLN a następnie samemu przelać środki z konta maklerskiego.
  2. Na infolini Halo Śląski może Pan złożyć dysozycję przelewu walutowego na wcześniej zdefiniowane konto walutowe.

Jeżeli nie ma Pan podpisanej usługi Halo Śląski to można ją uaktywnić w oddziale ING Bank Ślski.

Jesdnocześnie w placówce moż Pan zdefiniować odpowiednie konto walutowe na wpadek przyszłych dywident w walucie.

 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Michal_Br
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
17
6
15-03-2017
Wiadomość 2 z 2 (8 738 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy