Jak inwestować

Odpowiedz

WallStreet21 - największa konferencja inwestorów indywidualnych w Polsce

W dniach 2-4 czerwca w Karpaczu odbędzie się 21-sza konferencja WallStreet. Będziemy tam obecni ze stoiskiem promując certyfikaty ING Turbo jako alternatywę dla aktywnych inwestorów giełdowych.

O czym?

Przez 3 dni odbędzie się ponad 40 prezentacji, spotkań, prelekcji i wykładów czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Omówią oni aktualne problemy i perspektywy na przyszłość. Wydarzenie będzie miało miejsce hotelu Gołębiewskim.

Co warto zobaczyć?

Każdy zainteresowany na naszym stoisku będzie mógł dowiedzieć się wszystkiego na temat certyfikatów ING Turbo. Jeden z wykładów będzie poświęcony certyfikatom, gdzie pokażemy korzyści jakie mogą one dać inwestorom. Każda osoba która nas odwiedzi będzie miała możliwość otrzymania drobnego upominku. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i na nasz wykład w piątek, 2 czerwca o 16:45 - Sala C.

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 1 z 1 (4 126 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy