Odpowiedz
Czy ING zamierza zaoferować sensowne prowizje zaprowadzenie, czy trzeba iść do nowego funduszu, gdzie prowizje są prawie 4 razy mniejsze? (nazwy nie podam, bo nie wolno, ale 0,5% względem 1,85% robi różnicę…)
Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1 z 4 (11 337 wyświetleń)

Re: Prowizje

[ Edytowane ]

wojciech Jakie prowizje masz na myśli? Proszę, doprecyzuj swoje pytanie. 
Obecnie nie pobieramy prowizji za nabywanie funduszy inwestycyjnych. 
Promocja ta trwa od 1 lutego 2018 r. do odwołania. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (11 290 wyświetleń)

Re: Prowizje

Fundusze indeksowe: https://www.ingbank.pl/indywidualni/inwestycje/fundusze-indeksowe Opłaty Opłata za zarządzanie (wynagrodzenie z tytułu zarządzania subfunduszem): 1,60% Opłata za administrowanie (pokrywa koszty związane z działalnością subfunduszu): 0,25% Łączna suma opłat to 1,85%. Opłaty są uwzględniane w cenie jednostki.
Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 3 z 4 (11 272 wyświetleń)

Re: Prowizje

wojciech Przy każdym funduszu występują opłaty za zarządzanie i za administrowanie. Każdy fundusz ustala je indywidualnie. 
Opłata za zarządzie jest uwzględniona w cenie jednostki funduszu inwestycyjnego.
Nie ma możliwości negocjowania tych opłat. 
Opłata za administrowanie zawiera opłaty dla banku depozytariusza, usługi prawne, usługi w zakresie rachunkowości, itp. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (11 263 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy