Odpowiedz
Czy ING zamierza zaoferować sensowne prowizje zaprowadzenie, czy trzeba iść do nowego funduszu, gdzie prowizje są prawie 4 razy mniejsze? (nazwy nie podam, bo nie wolno, ale 0,5% względem 1,85% robi różnicę…)
Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1 z 4 (11 356 wyświetleń)

Re: Prowizje

[ Edytowane ]

wojciech Jakie prowizje masz na myśli? Proszę, doprecyzuj swoje pytanie. 
Obecnie nie pobieramy prowizji za nabywanie funduszy inwestycyjnych. 
Promocja ta trwa od 1 lutego 2018 r. do odwołania. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (11 309 wyświetleń)

Re: Prowizje

Fundusze indeksowe: https://www.ingbank.pl/indywidualni/inwestycje/fundusze-indeksowe Opłaty Opłata za zarządzanie (wynagrodzenie z tytułu zarządzania subfunduszem): 1,60% Opłata za administrowanie (pokrywa koszty związane z działalnością subfunduszu): 0,25% Łączna suma opłat to 1,85%. Opłaty są uwzględniane w cenie jednostki.
Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 3 z 4 (11 291 wyświetleń)

Re: Prowizje

wojciech Przy każdym funduszu występują opłaty za zarządzanie i za administrowanie. Każdy fundusz ustala je indywidualnie. 
Opłata za zarządzie jest uwzględniona w cenie jednostki funduszu inwestycyjnego.
Nie ma możliwości negocjowania tych opłat. 
Opłata za administrowanie zawiera opłaty dla banku depozytariusza, usługi prawne, usługi w zakresie rachunkowości, itp. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (11 282 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy