Jak inwestować

Odpowiedz

Opłata za konto maklerskie aktywne.

Witam

Mam pytanie odnośnie opłaty za zmianę konta elastycznego na aktywne. Dla uproszczenia opiszę po prostu swoją sytuacje.

2 lipca aktywowałem konto 'aktywne' i w tym momencie zostało mi najpierw zablokowane a następnie potrącone 10zł z konta. Pod koniec miesiąca tj. 30 lipca chciałem zrezygnować z wariantu aktywnego aby nie zostało mi potrącone 10zł za kolejny miesiąc, jednak w chwili przełączenia konta z powrotem na elastyczne ponownie została mi naliczona opłata 10zł.

I teraz moje pytanie brzmi czy zrobiłem coś nie tak, czy po prostu należy liczyć się z ponowną opłata w przypadku rezygnacji.

To tylko 10zł jednak wolałbym w przyszłości uniknąć tego typu niepotrzebnych opłat.

Odpowiedz
0 Lajków
Robert489
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
30-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (367 wyświetleń)
Highlighted

Re: Opłata za konto maklerskie aktywne.

Witaj,
za zmianę wariantu konta maklerskiego pobieramy opłatę 10 zł. Jeżeli wnioskujesz o zmianę z Konta Elastycznego na Aktywne, naliczamy ją, ale za prowadzenie konta w danym miesiącu już nie poniesiesz kosztów. Za ponowną zamianę na Konto Elastyczne naliczymy kolejną opłatę 10 zł.

Mam nadzieję, że teraz jest to dla Ciebie zrozumiałe. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
IlonaU
Moderator
Moderator icon
412
97
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (329 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy