Jak inwestować

Odpowiedz

Info o likwidacji Subfunduszu Unistrategia Dynamiczny

Pojawiła  się informacja  o likwidacji Subfunduszu Unistrategia Dynamiczny.

Mam prośbę, o małe wyjaśnienie dla zielonych w temacie, czy ma to związek 

z ING Konto Funduszowe Pakiet Dynamiczny?

Sorki może głupie to pytanie, ale nie każdy jest w tym kumate Emotikon: zakłopotany

 

I jeszcze jedno pytanie, z czym się wiąże zatrzymanie srodków na okres procedury likwidacji (czyli na jaki czas

mogą być zatrzymane pieniądze, jeśli sie na czas tych środków nie podejmie, zamieni  itp.)

Moze łatwiej gdzie szukać informacji na ten temat? link

Dzieki za odpowiedź, 

Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (6 446 wyświetleń)

Re.: Info o likwidacji Subfunduszu Unistrategia Dynamiczny

Likwidacja funduszu UniStrategia Dynamiczny nie jest związany z Pakietem Dynamicznym w Koncie funduszowym. Fundusze te zarządzane są przez różne TFI.

Jeśli klienci, którzy posiadali fundusz UniStrategia Dynamiczny nie złożyli żadnego zlecenia do dnia 29 maja, teraz muszą czekać na proces likwidacji funduszy, który ma zakończyć się do 30 czerwca 2017.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.
Informację na stronie Banku:
https://www.ingbank.pl/aktualnosci?news_id=1101937-likwidacja-subfunduszu-unistrategie-dynamiczny

Informacje na stronie Union Investment TFI:
https://www.union-investment.pl/artykul/ogloszenie-o-likwidacji-subfunduszu-unistrategie-dynamiczny-...

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (6 388 wyświetleń)

Re.: Info o likwidacji Subfunduszu Unistrategia Dynamiczny

Dziękuję za wyjaśnienie, chociaż z tymi datami to trochę niejasność, pewnie się ktoś zagalopowalEmotikon: Szczęśliwy albo chodziło o 29 kwiecień. A w linku jest 26 maj. Ważne że już wiem o co chodzi, pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 3 z 3 (6 353 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy