Jak inwestować

Odpowiedz

Info o likwidacji Subfunduszu Unistrategia Dynamiczny

Pojawiła  się informacja  o likwidacji Subfunduszu Unistrategia Dynamiczny.

Mam prośbę, o małe wyjaśnienie dla zielonych w temacie, czy ma to związek 

z ING Konto Funduszowe Pakiet Dynamiczny?

Sorki może głupie to pytanie, ale nie każdy jest w tym kumate Emotikon: zakłopotany

 

I jeszcze jedno pytanie, z czym się wiąże zatrzymanie srodków na okres procedury likwidacji (czyli na jaki czas

mogą być zatrzymane pieniądze, jeśli sie na czas tych środków nie podejmie, zamieni  itp.)

Moze łatwiej gdzie szukać informacji na ten temat? link

Dzieki za odpowiedź, 

Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (6 468 wyświetleń)

Re.: Info o likwidacji Subfunduszu Unistrategia Dynamiczny

Likwidacja funduszu UniStrategia Dynamiczny nie jest związany z Pakietem Dynamicznym w Koncie funduszowym. Fundusze te zarządzane są przez różne TFI.

Jeśli klienci, którzy posiadali fundusz UniStrategia Dynamiczny nie złożyli żadnego zlecenia do dnia 29 maja, teraz muszą czekać na proces likwidacji funduszy, który ma zakończyć się do 30 czerwca 2017.

Więcej informacji znajdziesz poniżej.
Informację na stronie Banku:
https://www.ingbank.pl/aktualnosci?news_id=1101937-likwidacja-subfunduszu-unistrategie-dynamiczny

Informacje na stronie Union Investment TFI:
https://www.union-investment.pl/artykul/ogloszenie-o-likwidacji-subfunduszu-unistrategie-dynamiczny-...

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (6 410 wyświetleń)

Re.: Info o likwidacji Subfunduszu Unistrategia Dynamiczny

Dziękuję za wyjaśnienie, chociaż z tymi datami to trochę niejasność, pewnie się ktoś zagalopowalEmotikon: Szczęśliwy albo chodziło o 29 kwiecień. A w linku jest 26 maj. Ważne że już wiem o co chodzi, pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 3 z 3 (6 375 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy