Jak inwestować

Odpowiedz

Fundusz ING - nie został automatycznie zasilony.

Jeden z funduszy ING mam ustawiony na regularne zasilanie z konta Direct. Wczoraj miała być po raz 1-szy pobrana kwota  na jego comiesięczne zasilenie. Kwota ta nie została pobrana, nie wiem dlaczego. W podglądzie zaplanowanych operacji są ujęte kolejne miesiące i kwoty, ale przy kwietniu jest kwota 0zł. Na koncie była wymagana kwota.

Odpowiedz
0 Lajków
justysia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
29-11-2015
Wiadomość 1 z 5 (9 213 wyświetleń)

Re.: Fundusz ING - nie został automatycznie zasilony.

@justysia Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Proszę, napisz do nas przez swoją usługę Moje ING zakładka Wiadomości. Sprawdzimy co się stało.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
628
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (9 187 wyświetleń)

Re.: Fundusz ING - nie został automatycznie zasilony.

Chyba sprawa już się wyjaśniła. Jak pobranie wypada w dzień wolny to jest realizowane w najbliższy dzień roboczy. Jutro się okaże.

Odpowiedz
0 Lajków
justysia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
29-11-2015
Wiadomość 3 z 5 (9 167 wyświetleń)

Re.: Fundusz ING - nie został automatycznie zasilony.

Jest dokładnie tak jak napisałaś. W weekendy i święta dyspozycje związane z funduszami inwestycyjnymi nie są realizowane. Jeżeli była to niedziela to realizacja nastąpi w poniedziałek, czyli najbliższy dzień roboczy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 5 (9 124 wyświetleń)

Re.: Fundusz ING - nie został automatycznie zasilony.

W poniedziałek fundusz został zasilony. Jest OK.
Odpowiedz
0 Lajków
justysia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
29-11-2015
Wiadomość 5 z 5 (9 084 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy