Wyślij kartkę świąteczną w oddziałach ING Banku Śląskiego i wspieraj z nami Szlachetną Paczkę

Zespół ING

Zespół ING

Artykuły (280)

Inspirujemy i motywujemy w Społeczności ING

12-12-2017

Od 2 lat współpracujemy ze Szlachetną Paczką. W tym roku poza wsparciem finansowym, pomagamy dotrzeć z informacją o Szlachetnej Paczce do jeszcze większej liczby osób. Dlatego organizujemy akcję wysyłki kartek świątecznych. Dzięki temu klienci odwiedzający nasze oddziały będą mogli bezpłatnie wysłać za naszym pośrednictwem kartkę z życzeniami do rodziny, przyjaciół i znajomych.  

Kartki będą dostępne od 11.12 w każdym oddziale detalicznym banku. Akcja potrwa do 22.12 lub do ich wyczerpania.

W dobie SMS-ów, social media, kartek elektronicznych zapominamy jak dużą radość sprawiają nam kartki papierowe, przesyłane pocztą. Dlatego zachęcamy do wysyłania kartek z życzeniami za naszym pośrednictwem. Przygotowaliśmy aż 270 tys. kartek. Do adresatów dostarczy je Poczta Polska.

Pamiętajcie, że każdy może wspierać Szlachetną Paczkę - nie tylko w grudniu.

Jak wiecie Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Kojarzy się z okresem przedświątecznym, kiedy to darczyńcy tworzą, a wolontariusze dostarczają paczki do osób najbardziej potrzebujących. Jednak ten projekt Stowarzyszenia Wiosna z roku na rok rozwija się o kolejne formy pomocy, które trwają cały rok.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.szlachetnapaczka.pl.

Nasza pomoc rodzinom trwa cały rok. Jako ING Bank Śląski wspieramy wolontariuszy i podopiecznych Szlachetnej Paczki w budowaniu przedsiębiorczej postawy i rozwijaniu umiejętności wpływania na własne finanse.

Dodatkowo, w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Wiosna wspieramy Akademię Przyszłości. Akademia pomaga dzieciom przejść od porażki w szkole do sukcesu w życiu. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu Systemowi Motywatorów Zmiany. Dzięki wsparciu dzieci mogą uwierzyć w siebie, wyznaczać sobie ambitne cele i dążyć do ich realizacji.  

Pomóż nam dotrzeć z informacją o Szlachetnej Paczce do jeszcze większej liczby osób. Wyślij kartkę w naszym oddziale do swoich bliskich i wspieraj z nami podopiecznych Stowarzyszenia Wiosna.

Pamietaj - Święta. Udane bo razem!