Weź udział w webinarze Marcina Iwucia i zacznij lepszy rok dla swoich finansów

Zespół ING

Zespół ING

Artykuły (253)

Inspirujemy i motywujemy w Społeczności ING

12-01-2017

Zaczynasz rok z postanowieniem "zacznę oszczędzać"?
A może chcesz wreszcie zbudować finansowe zabezpieczenie?

92% takich postanowień każdego roku kończy się tylko na życzeniach! W tym roku może być inaczej, jeśli zmienisz swoje finansowe nawyki. 
Poznaj kilka prostych zasad, które mogą Ci pomóc, by już pod koniec roku z podniesioną głową powiedzieć sobie "misja wykonana" i nie zastanawiać się, gdzie rozpłynęły się Twoje pieniądze!

Webinar z Marcinem Iwuciem

Dołącz do webinaru "2017 - Mój finansowy Best Year Ever"! Już 25 stycznia na naszym facebookowym fanpage'u poprowadzi go dla Was Marcin Iwuć - ekspert od finansów osobistych, autor bloga Finanse bardzo osobiste i popularnej książki „Jak zadbać o własne finanse?”

Twoja obecna sytuacja finansowa wynika z decyzji z przeszłości. Twoja przyszła sytuacja finansowa będzie wynikać z decyzji i działań, które podejmiesz dziś.
Niestety wiele osób przeznacza więcej czasu na rozmyślania przy zakupie płaszcza niż przy podejmowaniu decyzji o zainwestowaniu ciężko zarobionych pieniędzy.
~Marcin Iwuć

 

Zapisz się na webinar i poukładaj mądrze swoje finanse w 2017 roku >>

  • dowiedz się dlaczego noworoczne postanowienia nie działają 
  • odkryj dlaczego wiedza to tylko 20% sukcesu i gdzie tkwi pozostałe 80%
  • poznaj niezawodne kroki, które pozwolą Ci oszczędzać
  • określ swoje cele w zależności od etapu w swoim życiu i sytuacji finansowej
  • na koniec szkolenia otrzymasz opracowany przez Marcina Iwucia przewodnik, który krok po kroku z sukcesem pozwoli Ci wprowadzić w życie swoje noworoczne finansowe postanowienia

 

Marcin Iwuć

trener i publicysta w zakresie inwestycji, rynków kapitałowych oraz finansów osobistych. Prowadzi bloga Finanse bardzo osobiste i jest autorem książki "Jak zadbać o własne finanse?". Analityk finansowy z certfikatem CFA. Podczas webinaru podpowie jak podejmować lepsze decyzje finansowe i zdradzi jak poukładać mądrze swoje finanse. Jeżeli chcesz zrealizować ten plan...


Zapisz się na webinar>>