Społeczność ING ma już dwa lata!

Joanna Zielińska

Joanna Zielińska

Artykuły (66)

Menedżer społeczności

01-12-2017

Święta zbliżają się wielkimi krokami, ale wcześniej my mamy swoją dużą okazję do świętowania. Emotikon: Szczęśliwy  
Aż trudno uwierzyć, że Społeczność ING ma już dwa lata! Obchodzimy kolejne urodziny i bardzo cieszy to, że jest nas coraz więcej! Nasza Społeczność w ciągu roku rozrosła się o kolejne 2640 osób.

 

Dwa lata temu zarejestrowali się tu pierwsi użytkownicy, a wielu z was jest z nami od samego początku. Poznaliśmy się nawet na żywo podczas spotkań offline Społeczności. Każdego dnia witamy tutaj kolejne osoby. Dlatego mamy nadzieję, że z wieloma nowymi twarzami na żywo również spotkamy się w nadchodzącym roku! 

W końcu łączy nas coraz więcej, ale najbardziej dyskusje. Okazuje się, że nie szczędzicie nam swojego czasu.

Spędziliście z nami w tym roku 210 tysięcy minut online! Tutaj duże brawa należą się @Alexandrine  @Konto usunięte @Barbrah  dziękujemy, że jesteście z nami i chętnie spędzacie tutaj czas Emotikon: Szczęśliwy

Co jeszcze działo się u nas przez ostatni rok?

Opublikowaliście ponad 5 tysięcy postów rozdając 1700 kudosów. Wspólnie znaleźliśmy 494 rozwiązań!

Wasze wpisy i aktywność w Społeczności dodają nam energii, a temu miejscu życie. Dlatego chcemy wyróżnić osoby, które przez ostatni rok były najbardziej aktywne – zarówno online jak i offline. Kto rządził na Społeczności w tym roku? Mamy małe podsumowanie:

@Konto usunięte opublikował największą liczbę postów – prawdziwy mistrz Społeczności!

@Alexandrinespędziła z nami najwięcej minut on-line

@Jamniczeki @Konto usunięteprzydzielili najwięcej lajków

@Konto usunięte i @wojciech otrzymali najwięcej lajków

Naszą Społeczność tworzycie Wy wszyscy, dlatego chcemy wam serdecznie podziękować, że odwiedzacie naszą internetową przestrzeń. Chciałam też zdradzić, że w pierwszej połowie nowego roku szykujemy tutaj wiele dobrego. Nasza Społeczność może Was jeszcze zaskoczyć – ale o tym porozmawiamy przy innej okazji – śledźcie nasze forum Emotikon: Mrugający Teraz czas na świętowanie!

 

Mamy niespodziankę! Dla urodzinowych gości - urodzinowe badże!!!

2 lata.jpg

Ponieważ lubimy świętować, dlatego jeden dzień to dla nas za mało! Rozciągamy więc nasze urodziny na cały nadchodzący tydzień – do 8 grudnia! Emotikon: Szczęśliwy  Wszystkie osoby, które w naszym urodzinowym tygodniu zalogują się na Społeczność, a przy tym włączą się w nasze rozmowy, skomentują lub przydzielą kudosa, otrzymają limitowany urodzinowy badż naszej Społeczności!

Ten wpis to też świetna okazja do wspomnień! Trochę chwil już spędziliśmy razem, dlatego zachęcam do dzielenia się nimi tutaj Emotikon: Szczęśliwy Świętowanie czas zacząć!

Pozdrawiam,
Asia  
Menedżer Społeczności ING

Komentarze
Konto usunięte
‎01-12-2017 14:36

Nie pozostaje nic innego jak życzyć wszystkim wytrwałości! 

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

Użytkownik nie istnieje