Ruszamy z cyklem spotkań Meet-up powered by ING & Patronite

Ludzie mają różne pasje, ale czasem boją się dzielić nimi ze światem. Często też poszukują wskazówek, które pozwoliłyby im na ich rozwój. Razem z Patronite łączymy siły, aby wspierać utalentowanych twórców!

Patronite ułatwia zmianę pasji w sposób zarabiania na życie. Umożliwia on nawiązanie kontaktu miedzy Autorem a Patronami, którzy wspierają swoich ulubionych twórców nie tylko słownie, ale także finansowo. Dzięki temu Autorzy mogę skupić się na rozwoju swojej pasji i działalności.
Wierzymy w ideę realizacji swoich pasji i chcemy wspierać młodych twórców, dlatego przygotowaliśmy akcję specjalną, będącą częścią kampanii „Najlepiej robić swoje”. Jej uczestnicy mogą wygrać udział w programie mentorskim z doświadczonymi twórcami Patronite oraz pozyskać środki na rozwinięcie skrzydeł: 3 nagrody po 10 tysięcy złotych - łącznie aż 30 tysięcy złotych. Więcej o akcji tutaj: https://patronite.pl/najlepiejrobicswoje

Ale to jeszcze nie wszystko. W ramach akcji w 3 miastach w Polsce odbędą się meet-upy ze znanymi twórcami, na których możesz się dowiedzieć się jak #NajlepiejRobićSwoje. Meet-up to świetna okazja, by nie tylko podyskutować, ale osobiście porozmawiać, zasięgnąć rad i zainspirować się.

  • 23.10 razem z Billie Sparrow, Baniak Baniaka, Zwierzem popkulturalnym odwiedzimy Was w Warszawie
  • 7.11 będziemy w Gdańsku razem z Kasią Hajdan, Astrofazą i 7 metrów pod ziemią
  • 29.11 to wielki finał akcji w naszej siedzibie w Katowicach! Pojawi się pabloemmm, Globstory, Trollsky custom knives i Zagrajnik.

Z pozoru wszyscy są z innej bajki, ale łączy ich jedno: wszyscy poświęcili się swojej pasji i robią swoje. Jeśli Ty też masz zajawkę i chcesz ją rozwijać w towarzystwie najlepszych, dołącz do wydarzenia, poznaj ludzi, którzy żyją z pasji i rusz w ich ślady!

Aby wziąć udział w bezpłatnym meet-upie, dołącz do wydarzenia na Facebooku i zapisz się nie w wybranym mieście. Emotikon: Szczęśliwy

 button.png

Wpadnij na meet-up, zainspiruj się i pamiętaj, że bez względu na to co mówią inni: #NajlepiejRobićSwoje!