Odpowiedz

odejscie od ing

Jestem bardzo nie zadowolony z obslugi infolinii banku ING otoz zamiono karte dla mnie podajrze 12 grudnia 2018 karta do dnia dzisiejszego nie zostala doreczona chcialbym byc klientem ING ale bez karty troche lipa na infolinii mimo ze jej nie otrzymalem to podobniesz ja zaszczeglem . jestem bardzo nie zadowolony ... Prosilbym o pomoc dzis jezeli nie to jutro zamykam konto w ing . bank slaski 

Odpowiedz
krzysiek012
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
04-02-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 716 wyświetleń)

Re.: odejscie od ing

[ Edytowane ]

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Kartę do konta wysyłamy listem zwykłym do 8 dni roboczych na adres do korespondencji. Wspominałeś, że zastrzegłeś kartę - zamówiłeś nową? Mógłbyś również sprawdzić, czy Twój adres do korespondencji jest aktualny?
Wystarczy, że po zalogowaniu do Mojego ING wybierzesz opcje:

  • Dane i ustawienia/Dane.

Na naszej infolinii pod numerem 32 357 00 12 (czynna 24/7) specjaliści mogą sprawdzić kiedy i na jaki adres wysłaliśmy kartę. 

Jeżeli już zamówiłeś nową kartę - przesyłam kilka pomocnych wskazówek:

  1. Gotówkę z bankomatów możesz wypłacać za pomocą kodów BLIK - korzystanie z naszych bankomatów i sieci Planet Cash jest bezpłatne. Ich lokalizacje sprawdzisz tutaj. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z tego rozwiązania - wystarczy, że pobierzesz naszą aplikację i ją aktywujesz. Informacje na temat zakresu usług, jakie daje BLIK możesz w każdej chwili znaleźć na naszej stronie internetowej.
  2. W ofercie mamy także kartę Mastercard w telefonie - do końca roku jest ona bezpłatna. Służy do płatności bezgotówkowych. Możesz ją aktywować w aplikacji i płacić wygodnie telefonem. Szczegółowe informacje w tym temacie znajdziesz tutaj.

Rozumiem, że korzystanie z karty jest dla Ciebie ważne - mam jednak nadzieję, że przesłane wskazówki pomogą Ci w korzystaniu z pieniędzy przed otrzymaniem nowej Emotikon: Szczęśliwy
Zachęcam również do tego, abyś pozostał naszym klientem. Wierzę, że jeszcze pozytywnie Cię zaskoczymy Emotikon: Szczęśliwy
Pamiętaj, że zawsze możesz porozmawiać z naszymi specjalistami:

  • na czacie - wystarczy, że zalogujesz się do Mojego ING przez przeglądarkę internetową. Na dole strony dostępna będzie ta opcja. Czat jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 24:00, w soboty od godziny 8:00 do 22:00,
  • telefonicznie pod numerem 32 357 00 69/ 801 222 222. Infolinia jest czynna 24/7,
  • w oddziale banku.

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (4 690 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy