Odpowiedz

Zmiana programu lojalnościowego

Jestem klientem ING ok. 10 lat. Nigdy nie korzystałem z programu lojalnościowego banku, ani nie widzę takiej możliwości. W obecnej formule (podobnie jak w poprzedniej) ten program to porażka. O ile oferta banku jest atrakcyjna, o tyle program lojalnościowy to pomyłka. Od początku jego istnienia. Chyba lepiej jakby go nie było. Ceny kosmiczne. Co to za zysk dla przeciętnego klienta? I jeszcze koszty dostawy! Ten kto to wymyślił powinien umrzeć z głodu. Za taką pracę? Proponuję by Bank ING wziął pod uwagę realną zmianę formuły programu. Vide Payback itp. Za punkty OTRZYMUJĘ realną wartość, a nie jeszcze muszę przepłacać za mało praktyczne przedmioty. Chyba że, jedynym powodem istnienia programu jest zysk Banku ING. To wszystko jest ok. Żadnych zmian.

 

Odpowiedz
pitstop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
22-12-2015
Wiadomość 1 z 6 (23 457 wyświetleń)

Re.: Zmiana programu lojalnościowego

Program lojalnościowy bankujesz - zyskujesz umożliwia Klientom ING Banku bezpieczny zakup oryginalnych produktów, które posiadają gwarancję producenta. Dokładamy wszelkich starań aby produkty dostępne w programie były atrakcyjne zarówno pod względem ceny jak i jakości, użyteczności oraz marki. Większość produktów jest w znacznie niższej cenie niż rynkowa. Przykładem może być zegarek Lorus: https://bankujesz-zyskujesz.pl/moda-i-uroda/bizuteria-i-zegarki/zegarek-meski-lorus-lor-rh909ex9 w programie dostępny za 157,90 i 368 pkt. W innych sklepach w sieci 216 zł: http://www.ceneo.pl/30336132;0280-0.htm#tab=click_scroll

 

Jest także możliwość wymiany punktów bezpłatnie na kody rabatowe do wykorzystania w różnych sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą: https://bankujesz-zyskujesz.pl/znizki-i-rabaty

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (23 413 wyświetleń)

Re.: Zmiana programu lojalnościowego

Czy regulamin programu lojalnościowego zabrania sprzedaży zakupionych tam produktów osobom trzecim?

Odpowiedz
0 Lajków
Stonish
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
3
28-11-2015
Wiadomość 3 z 6 (21 896 wyświetleń)

Re.: Zmiana programu lojalnościowego

Regulamin nie zakazuje odsprzedaży innym osobom produktu zakupionego w ramach programu.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (21 844 wyświetleń)

Re.: Zmiana programu lojalnościowego

To ten idio... tzn program jeszcze istnieje ? Podziwiam upór banku w uszęśliwianiu swoich klientów ...

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 5 z 6 (21 044 wyświetleń)

Re.: Zmiana programu lojalnościowego

Również się z tym zgadzam
Mam ponad 11 tys punktów i nie mam co z nimi zrobić. Powinny być jak w programach różnych np ofert stacji paliwowych - wymiana punktów bez dopłaty za produkty.
Albo możliwość obniżenia ceny dzięki punktom.

Swoją drogą o wiele lepszy program ma np mBank. Tam ciągle są jakieś zniżki na wszelakiego typu produkty.
Jakiś czas temu za ubezpieczenie turystyczne dostałem 50% zwrotu.
Nie tak dawno płynąłem StenaLine do Szwecji i zapłaciłem za bilety dzięki mBankowi tylko 50% ceny.
Przykładów można wymieniać wiele.
A w ING bankujesz zyskujesz co ja zyskuje?
Produkty można tylko kupić za gotówkę, które swoją drogą wcale do tanich nie należą

Kilka tygodni temu miałem rozmowę z konsultantem, który się pytał o ten program i powiedziałem co mi leży. Mam nadzieję, że ING szybko z tego zrezygnuje lub zamieni na coś ciekawszego z zastrzeżeniem - nie zabierajcie ludziom obecnych punktów.
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 6 z 6 (20 210 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy