Odpowiedz

Re.: Upominek z ING propozycje...

Kupiłem zegarek Casio ponad 100 zł taniej niż w innych sklepach! Emotikon: Szczęśliwy I to mi się w tym banku podoba Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Wojo453
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
1
0
16-12-2015
Wiadomość 11 z 31 (48 678 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Chciałbym zaproponować aby program BZ wypracował stałą zniżkę do sieci Kruk.pl
Sklep posiada program zniżki dla stałych klientów 10%, miłym byłoby posiadać 20%

Odpowiedz
0 Lajków
MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 12 z 31 (48 643 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

@MarOff88 przekaże Twoją sugestie do odpowiedniego działu Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 13 z 31 (48 641 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...


Wojo453 pisze:

Kupiłem zegarek Casio ponad 100 zł taniej niż w innych sklepach! Emotikon: Szczęśliwy I to mi się w tym banku podoba Emotikon: Szczęśliwy


Na porównywarce znalazłem tańszy, więc do świętowania jeszcze długa droga Emotikon: Szczęśliwy

Co do upominków to absolutnie niech sobie bank tym głowy nie zawraca (chyba, że w drodze konkursów, ankiet) tylko program lojalnościowy przebuduje tak, aby był z prawdziwego zdarzenia konkurencyjny i zyskowny dla obydwu stron.

Odpowiedz
0 Lajków
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 14 z 31 (44 583 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...


Hamilcar pisze:

 

Uważam że Bank chciał mnie dymnąc i teraz gdzieś tam odkładają sie jakieś tysiące punktów a jak widzę banery to mnie one po prostu śmieszą.


Na tym to właśnie ma polegać, Tobie wydaje się że kupiłeś coś taniej i masz powód do korzystania z banku a bank nie dość, że zarabia na tym że korzystasz to jeszcze zarabia na samych przedmiotach czy usługach kupionych za pośrednictwem programu, akurat tutaj ING nie jest jakimś wyjątkiem.

 

Takie pytanie co do tych punktów: czy da się z nimi zrobić coś innego niż kupować rzeczy z katalogu? Szykuję się do zamknięcia konta i zajrzałem w końcu do tych punktów, ale oczywiście ceny produktów są kompletnie nieatrakcyjne, sprawdziłem kilkanaście rzeczy i albo są dostępne za podobne pieniądze (może plus kilka procent) albo wręcz taniej, do tego żebym wydał je wszystkie musiałbym wykupić cały katalog, czy któraś z tych opcji wchodzi w grę?

 - użycie ich jako jedynego sposobu zapłaty za coś z katalogu

- przekazanie komuś

- skonsumowanie przez bank w zamian za coś sensownego, nie wiem, choćby przelew 50 pln na jakąś fundację

 

Cokolwiek?

Odpowiedz
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 15 z 31 (44 417 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Punkty możesz użyć tylko dokonując zakupu produktu z dostępnego katalogu. Punkty naliczają się automatycznie, a korzystanie z nich jest dobrowolne.

W katalogu https://bankujesz-zyskujesz.pl/znizki-i-rabaty są nie tylko produkty, ale też rabaty i zniżki. Zajrzyj, może jednak znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. 

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 16 z 31 (44 314 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

No niesamowite, korzystanie jest dobrowolne, cóż za łaska ze strony banku. Rozumiem że przeczytanie całej wiadomości dłuższej niż jeden sms jest trudne dlatego tym razem więcej nie piszę bo nie chcę wywoływać bólu głowy.

Odpowiedz
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 17 z 31 (44 127 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...


xtr pisze: 

Takie pytanie co do tych punktów: czy da się z nimi zrobić coś innego niż kupować rzeczy z katalogu? Szykuję się do zamknięcia konta i zajrzałem w końcu do tych punktów, ale oczywiście ceny produktów są kompletnie nieatrakcyjne, sprawdziłem kilkanaście rzeczy i albo są dostępne za podobne pieniądze (może plus kilka procent) albo wręcz taniej, do tego żebym wydał je wszystkie musiałbym wykupić cały katalog, czy któraś z tych opcji wchodzi w grę?

 - użycie ich jako jedynego sposobu zapłaty za coś z katalogu

- przekazanie komuś

- skonsumowanie przez bank w zamian za coś sensownego, nie wiem, choćby przelew 50 pln na jakąś fundację

 

Cokolwiek?


Sugestię w zakresie możliwości wykorzystania punktów przekazałam do właściwej jednostki banku.

Obecnie zgromadzone punkty możesz wyłącznie wymienić na kody rabatowe lub zakupić produkt dostępny w katalogu bankujesz-zyskujesz.

Nie ma możliwości przekazania punktów innej osobie.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 18 z 31 (44 011 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

I to jest przynajmniej odpowiedź na temat, dziękuję.

Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 19 z 31 (43 999 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Opcja użycia ich jako jedynego sposobu zapłaty za coś z katalogu wydaje się najbardziej trafną i logiczną opcją.
Odpowiedz
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 20 z 31 (43 014 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy