Odpowiedz

Upominek z ING propozycje...

Program lojalnościowy:

Dla stałych klientów współpracujących z ING powinny być wprowadzone  gadżety np.

- po roku posiadania ROR prezent okolicznościowy długopis ING prezent odbierany przy wizycie klienta w placówce Banku;

- po 2 latach posiadania ROR (stały bonus) podwyższone oprocentowanie wszystkich lokat w tym OKO o 0,1%;

- po 5 latach posiadania ROR podkładka pod mysz komputerową z logo ING prezent odbierany przy wizycie klienta w placówce Banku;

- po 10 latach posiadania ROR okolicznościowy kalendarz ING prezent odbierany przy wizycie klienta w placówce Banku.

- po 25 latach posiadania ROR darmowa kawa w placówce banku. 

Odpowiedz
Erni
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
7
16-11-2015
Wiadomość 1 z 31 (131 497 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Cały czas nagradzamy naszych klientów za współpracę. Z programu Bankujesz-Zyskujesz możesz korzsytać codziennie, bez czekania na jubileusz Emotikon: Szczęśliwy

 

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 31 (131 333 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Program bankujesz kupujesz powinien się trochę zmienić oprócz tego co jest powinny być opcje wymiany punktów na produkty bankowe. Moja propozycja to np. 5000 punktów oprocentowanie kredytu np. -1%, można wprowadzić dodatkowe oprocentowanie np. lokat za ileś punktów. Wymiana punktów na darmowe bankomaty np. przez 2 msc. Wymiana punktów na darmowy serwis sms np. na 3 msc. Pole manewru się duże można dodać drogiazgi z logiem ING jak kubki, maskotki dla dzieci, koszulki itp. Taki program lepiej by funkcjonował nie wspominając o tym że Bank w ten sposób wymuszałby aktywność i zmieniejszałby liczbę kont nieaktywnych. Też można by iść w kierunku większej liczby partnerów do rabatów wtedy większa możliwość wykorzystywania punktów.

Odpowiedz
czepit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
6
20-11-2015
Wiadomość 3 z 31 (131 249 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Niestety problem z bankujesz kupujesz jest taki, że nie otrzymujemy nic za te punkty... zbieramy je na darmo ... jedyne co możemy sobie wziąć to zniżki do sklepów, na koncerty itp. Każdy produkt który można tam kupić za PLN`y + punkty jest na allegro tańszy i bez zbierania punktów. Dlaczego nie ma możliwości oddania swoich 14tys punktów na jakiś mikser ... chcę go otrzymać za darmo a nie oddać 70 punktów i zapłacić 300 zł ... co mam robić z tymi punktami? 

Odpowiedz
GUCMAJ
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
23-11-2015
Wiadomość 4 z 31 (131 205 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

[ Edytowane ]

@czepit, dziękujemy za ciekawe propozycje. Zostaną one przekazane do odpowiedniej jednostki.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 5 z 31 (131 192 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Jestem bardzo zadowlolna z kodów rabatowych dostępnych w progarmie. Ze zniżką z bankujesz-zyskujesz zaoszczędziłam ostanio sporo gotówki na zakupach w Martes Sport Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
Elżbieta
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
1
1
26-11-2015
Wiadomość 6 z 31 (130 873 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Nie korzystam zraziłem się na starcie i teraz nic mnie już do tego nie przekona.

Po starcie chcałem kupić program antywirusowy w rzekomo atrakcyjnej cenie. Przed zakupum coś mnie tkneło i sprawdziłem na oficjalnej stronie firmy dostawcy i okazało się że ich cena bez zniżek, rabatów, bonusów była niższa niż za pośrednictwem tego programu.

Dodatkowo nie musiałem płacić za dostawę i dostałem od razu a nie po dwu dniach.

Uważam że Bank chciał mnie dymnąc i teraz gdzieś tam odkładają sie jakieś tysiące punktów a jak widzę banery to mnie one po prostu śmieszą.

Odpowiedz
Hamilcar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
3
02-12-2015
Wiadomość 7 z 31 (130 342 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

[ Edytowane ]

Program antywirusowy Kaspersky Internet Security Multi-Device jest dostępny w naszej ofercie bankujesz-zyskujesz w cenie 75 zł i 316 pkt: https://bankujesz-zyskujesz.pl/elektronika-i-multimedia/oprogramowanie/kaspersky-internet-security-m... . Na stronie producenta, ten sam program kosztuje 159 zł: http://www.kaspersky.pl/internet-security-multi-device
Dodatkowo do 7.12.2015 r. mamy darmową wysyłkę.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 8 z 31 (130 320 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Nie wiem jak jest teraz , ale pisałem to co było jak ten program startował. Od tego czasu nawet nie zaglądam. Programy antywirusowe od wszystkich dostawców od kilku dobrych lat ściąga się online wiec po cóż bawić sie w wysyłki żeby się kurzył kolejny CD Emotikon: Szczęśliwy.
Odpowiedz
Hamilcar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
3
02-12-2015
Wiadomość 9 z 31 (130 295 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Ja chętnie polecam program BZ, szkoda jednak, że dostawa jest darmowa tylko od "święta".
Produkty spełniają moje oczekiwania i często mogę zaoszczędzić Szczęśliwy mężczyzna kilka złotych Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 10 z 31 (128 900 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy