Odpowiedz

Re.: Upominek z ING propozycje...

dyskusja jak najbardziej zasadna, ja też bym chciał coś konkretnego, cos co by mnie satysfakcjonowało, w obecnej ofercie nie ma dla mnie nic takiego, może jestem za bardzo wybredny.... ale takich klientów tez macie, jak widzę na forum Emotikon: Szczęśliwy chciałbym żeby czerpać dobre praktyki z firm które stosuja programy lojalnościowe, chciałbym np zamiast 150 zł + 300 punktów za zegarek, niech będzie 1 zł i 3500 punktów, albo za 1000 punktów dosteje wszystkie bankomaty za darmo (mam konto direct), bo na chwilę obecna stan moich punktów to 8300 Emotikon: Szczęśliwy

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Skrobek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
08-02-2016
Wiadomość 21 z 31 (38 528 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

@Skrobek Obecna formuła programu nie przewiduje takich rozwiazań, dziękujemy za sugestie.

W programie dostępne są również kody rabatowe za same punkty, dzięki którym można skorzystać z rabatów w różnych sklepach, zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą https://bankujesz-zyskujesz.pl/znizki-i-rabaty

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 22 z 31 (38 447 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

zapoznałem się i nie widzę tam nic dla siebie, jak pisałem jestem wybrednym klientem, a takich też macie Emotikon: Mrugający wiem, że oferta nie przewiduje takich rozwiązań, ale jakże miło byłoby usłyszeć o indywidualnym podejściu do klienta, o wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom, bo zadowolony klient to wierny klient, nie myśli o zmianie banku po dziesięciu latach... i nie chodzi o program lojalnościowy, ale o to co do tej pory było dla mnie największym argumentem bycia klientem ING a mianowicie wszystkie bankomaty za darmo, a teraz się to zmieniło.... myślę, ze dla stałych klientów można wprowadzić jakieś udogodnioenia za wierność bankowi, za konto, za oszczędności....

Odpowiedz
0 Lajków
Skrobek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
08-02-2016
Wiadomość 23 z 31 (38 374 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Problem z tymi rabatami jest taki, że są one do sklepów dosyć drogich w których nie warto kupować. Kto kupuje okulary przeciwsłoneczne za 500zł? Na co mi tam rabat 15%, jak mogę iść do innego sklepu i kupić sobie za 50zł bez tego całego rabatu... Przydałaby się jakaś opcja na wykorzystanie tych punktów, oferta jest bardzo słaba, mało tam rzeczy, które kupiłbym bo są dobre jakościowo. Cenowo tak - można dostać taniej wiele produktów - tylko są to takie modele, których kupować nie warto bo w tych samych cenach można dostać inne i lepsze gdzie indziej.
Odpowiedz
0 Lajków
Stonish
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
3
28-11-2015
Wiadomość 24 z 31 (37 701 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Musze sie zgodzić z @GUCMAJ -em tutaj. W innych instytucjach typu Orlen, punkty moga byc namacalne bez dodatkowej inwestycji po stronie klienta = jakaś rzecz za punkty bez obniżek, tylko punkty.

Podnoszenie stopy procentowej na oszczędności to chyba jednostronna korzyść ale dodawanie grosika czy dwóch, trzech, piecu ... do każdego przelewu Super Saver moim zdaniem miałoby sens. W ten sposob ktos miałby jeszcze większa zachętę to używania ING lojalnie przez kolejne lata.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikRas
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
3
02-11-2015
Wiadomość 25 z 31 (36 878 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Erni - zamysł szlachetny ale z tym długopisem to troche zaśmiecanie świata. Po co Ci 34-ty dlugopis???
Odpowiedz
0 Lajków
DominikRas
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
3
02-11-2015
Wiadomość 26 z 31 (36 878 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

A może wymiana tych punktów na piwo np. w ŻabceEmotikon: Szczęśliwy Kiedyś na stacji Orlen za tankowanie powyżej 200zł dostawałem opcję: piwko albo ciasteczko. Kiedy za którymś razem wybrałem ciasteczko (dla żony, żeby nie było) sprzedawca stwierdził "niemożliwe" i... dał mi piwkoEmotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 27 z 31 (36 675 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Czy nie można by dla fanów gier zrobić jakiejś promocji na punkty np. 2000pkt = 40 złotych do wydania w grze World of Tanks lub tym podobne, bo szczerze przyznam mam dość dużą ilość pkt. i nie mam co z tym zrobić Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
Stanislaw1988
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
0
15-12-2016
Wiadomość 28 z 31 (34 393 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

[ Edytowane ]

@Stanislaw1988 Dziękujemy za sugestię. Cały czas pracujemy nad rozwojem oferty kodów rabatowych. Nie wykluczamy, że takie rozwiązanie się również pojawi. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 29 z 31 (34 291 wyświetleń)

Re.: Upominek z ING propozycje...

Bez sensu to żadna nagroda a może tylko ośmieszyć bank. 25 lat konto i notes Emotikon: Szczęśliwy.

Moim zdaniem lepiej nic nie dawać. Bankujesz-zyskujesz to duża nagroda za posiadanie konta.

Odpowiedz
0 Lajków
KonradRudziński
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
31-12-2016
Wiadomość 30 z 31 (33 192 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy