Odpowiedz

wyszukiwarka (nie)moje ING

Gdzieś pochwaliłem wyszukiwarkę w nowym ing. Cofam to.

Nigdy, w żadnej bankowości internetowej, nie straciłem tyle czasu na wyszukanie i zapisanie do pdf grupy przelewów:

1. ing nie wyszukuje po numerze kont ZUS.

2. ing nie wyszukuje po opisie przelewów do zus (np. FGŚP)

3. ing nie umożliwia wyszukiwania z operatorami logicznymi (AND, +)

4. ing nie zapisuje poprawnie do pdf wyszukanych przelewów (np. w pdf lub csv są tylko niektóre ze znalezionych)

5. ing nie drukuje poprawnie widoku wyszukiwania. Np. CTRL+P nie wydrukuje widocznej na ekranie sumy wyszukanych przelewów

6. stary system ing nie wyszukuje wszystkich operacji w danym roku. Trzeba szukać na kilka razy zawężając okres.

I tak dalej.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 1 z 3 (3 741 wyświetleń)

Re.: wyszukiwarka (nie)moje ING

[ Edytowane ]

Dziękujemy za Twoje uwagi. Proszę, prześlij te informacje wraz z przykładami danych sytuacji przez usługę Moje ING zakładka Wiadomości. Sprawdzimy to. 

 

Na tę chwilę:

Ad. 1  Na historii transakcji po podaniu części bądź całości rachunku następuje wyświetlenie odpowiednich rekordów. Jeżeli tak nie jest, prześlij nam przykład. Najlepiej ze screenami.

Ad. 2 Możesz wyszukać transakcje po np. ZUS, bądź innych danych zawartych w przelewie. Prześlij nam swój przykład ze screenem.

Ad. 3 Działanie wyszukiwarki jest zgode z naszym ustaleniami.

Ad. 4 i 6 Prześlij nam przykłady.

Ad. 5 Zalecamy pobranie listy transakcji, którą później możesz wydrukować.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 704 wyświetleń)

Re.: wyszukiwarka (nie)moje ING

Juz otrzymałem informację, że "wyszukiwarka działała poprawnie". Oczywiście problem leży po stronei uzytkowaniak tego wspaniałego systemu.

Ad. 1 by wyszukac po numerze rachunku nie wystarczy go skopiować z historii przelewów. Należy jeszcze pousuwać wszystkie spacje.

Ad. 2 niestety nie. Jak pisałem np. próba wyszukania FGŚP nie zwraca wyników

Ad. 3 nie wątpię.

Ad. 4 prześlę.

Ad. 5 jak pisałem w liście transakcji pdf brak wyników podczas gdy na ekranie je wyświetla. Wasz system nie wspiera drukowania z przegladarki i czasem nie potrafi zapisać wyników wyszukiwania do pdf.

Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 3 z 3 (3 653 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy