Odpowiedz

strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Witam, od wczoraj nie mogę zalogować się do ING przez Chroma (a bez problemu mogę przez Firefoxa ;-) odwrotnie niż w w innym wątku). Nic nowego nie instalowałam, nie używam żadnych dodatków, wszystkie linki mam podpięte po chroma, nie chce mi się zmieniać przeglądarki... Da się coś z tym zrobić?

Odpowiedz
0 Lajków
MarSi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
28-11-2015
Wiadomość 1 z 11 (26 495 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Spróbuj wyczyścić pliki cookie oraz pamięć podręczną przeglądarki internetowej – w większości przeglądarek opcja ta jest wywoływana kombinacją klawiszy Ctrl-Shift-Delete – następnie proszę ponownie uruchomić przeglądarkę.
Jeśli z kolei korzystasz z programu antywirusowego Norton to użytkownicy powinni sobie dodać regułę do Nortona na „wpuszczanie” na naszą stronę. 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 11 (26 417 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Też mam problem z zalogowaniem lecz nieco inny, wpisuję poprawny login a otrzymuje komunikat że jest nieprawidłowy i nie moge przejść do hasła, w przypadku konta męża wszystko działa prawidłowo. 

Odpowiedz
0 Lajków
DorotaKLO
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-04-2018
Wiadomość 3 z 11 (26 265 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

DorotaKLO Od godziny 10:40 występują trudności u części klientów z zalogowaniem do Mojego ING. Komunikat, który widzisz, jest tego wynikiem. Już pracujemy nad przywróceniem prawidłowego działania usługi u wszystkich naszych klientów. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 11 (26 253 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Spróbowałam. Wcześniej, zanim napisałam posta, później też, żeby nie było, ze się nie słucham ;-) oczywiście bez rezultatów, nie mam za to problemu, aby otworzyć stronę logowania dla klientów biznesowych - i co mi po tym, nie jestem takim klientem... Nie bardzo wiem co i gdzie mam dodać w Nortonie, skoro od 7 lat nie miał problemów w koegzystowniu ze stroną ING, a poza tym identyfikuje ją jako bezpieczną, więc jaka reguła? Inne pomysły?

Odpowiedz
0 Lajków
MarSi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
28-11-2015
Wiadomość 5 z 11 (26 187 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Jeżeli sprawdziłaś wtyczki do Twojej przeglądarki i pozwalają na dostęp do naszej strony, to:
1. możesz zalogować się na naszą stronę w trybie incgnito,
2. skorzystać z innej przeglądarki. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 6 z 11 (26 028 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Tak... tyle to i ja wiem ,że jak nie działa jedna, to należy użyć innej - problem w tym, że parę dni temu działało - a teraz nie działa a ja nie mam ochoty przenosić się z wszystkimi bookmarkami do innej przeglądarki, ani pamiętać, którą akurat przeglądarkę muszę otworzyć, aby zrobić to czy tamto - wierzcie mi, już to przerabiałam dawno temu przy Internet explorerze, jak strony czasopism otwierały się tylko w nim... Myślałam, że bank wie co zepsuł i naprawi, albo powie jak z tego wybrnąć, jeżeli pozmieniał ustawienia... Może ktoś miał podobny problem i powie jak odzyskać możliwość logowania się do ING poprzez Chroma, bo tylko takie rozwiązanie mnie zadowala... ;-)

Odpowiedz
0 Lajków
MarSi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
28-11-2015
Wiadomość 7 z 11 (26 014 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Cześć, mam podobny problem, odpowiedź jest powyżej przynajmniej chwilowa wyłącz sobie "norton Toolbar na tej stronie lub w ogóle (tam mi się zatrzymuje consola choć nie na którym wierszu ma problem) - wiem jest to działanie chwilowe ale mi pomogło.  Mam nadzieje że problem zostanie rozwiązany pozytywnie i poprawki zostaną naniesione lub jeśli z pewnych innych przyczyn które zostaną nam objaśnione "prostym zjadaczom chleba" ale trzeba się do tego przyznać i odpowiedzieć dlaczego.

Wg mnie zmiana jest celowa (stąd szybko informacja o przyczynie) prawdopodobnie nie chcą by Norton penetrował działanie strony i co z tym idzie zbierał danych np  logów,  godzin połączeń, ilości operacji, itp. 

pozdrawiam mam nadzieje że będzie łatwiej ")

 

Odpowiedz
0 Lajków
matroszka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-04-2018
Wiadomość 8 z 11 (25 983 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

[ Edytowane ]

To nie nasz błąd - sprawdzaliśmy to i strona działa prawidłowo - klienci powinni sobie dodać regułę do Nortona na wpuszczanie na naszą stronę. Nie jesteśmy w stanie dopasować strony tak by była zgodna ze wszystkimi wtyczkami, które przeglądarka może mieć.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 9 z 11 (25 920 wyświetleń)

Re.: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Nie mogę się zalogować
Odpowiedz
0 Lajków
Darnow2056
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-07-2018
Wiadomość 10 z 11 (23 244 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy