Odpowiedz

potwierdzenia sms

Witam,

 

Ostatnio kilka razy w potwierdzeniu dostałem nr konta z którego robię przelew zamiast tego na który ten przelew robię. 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (12 799 wyświetleń)

Re.: potwierdzenia sms

[ Edytowane ]

Taka sytuacja może mieć miejsce przy przelewach pay by link (przelewy bezpośrednie np. z allegro). Przy tych przelewach nie ma jakiejkolwiek możliwości ingerencji w uzupełnione dane, dlatego podawany jest numer rachunku obciążanego oraz kwota.

Odpowiedz
0 Lajków
DietmarW
Były moderator
Były moderator icon
29
10
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (12 769 wyświetleń)

Re.: potwierdzenia sms

Dzisiaj to samo zwróciło moją uwagę. Robiłem przelew przez Przelewy24 i niezależnie od typu przelewu spodziewałbym się jednak numeru rachunku, NA który wpłacam pieniądze, tak jak w każdym innym przypadku potwierdzania przelewu. To czy jest realna szansa na jego podmianę czy nie, nie ma dla mnie znaczenia. Takie odstępstwa od reguł jak ten przypadek, wzbudzają niepotrzebną obawę, że coś jest jednak nie tak jak powinno. Proszę wziąć to pod uwagę.

Pozdrawiam

tlip
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
16-12-2017
Wiadomość 3 z 4 (8 319 wyświetleń)

Re: Re.: potwierdzenia sms

Przekazałam Twoją uwagę do osób zajmujących się naszą bankowością.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (8 268 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy