Odpowiedz

potwierdzenia sms

Witam,

 

Ostatnio kilka razy w potwierdzeniu dostałem nr konta z którego robię przelew zamiast tego na który ten przelew robię. 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (12 805 wyświetleń)

Re.: potwierdzenia sms

[ Edytowane ]

Taka sytuacja może mieć miejsce przy przelewach pay by link (przelewy bezpośrednie np. z allegro). Przy tych przelewach nie ma jakiejkolwiek możliwości ingerencji w uzupełnione dane, dlatego podawany jest numer rachunku obciążanego oraz kwota.

Odpowiedz
0 Lajków
DietmarW
Były moderator
Były moderator icon
29
10
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (12 775 wyświetleń)

Re.: potwierdzenia sms

Dzisiaj to samo zwróciło moją uwagę. Robiłem przelew przez Przelewy24 i niezależnie od typu przelewu spodziewałbym się jednak numeru rachunku, NA który wpłacam pieniądze, tak jak w każdym innym przypadku potwierdzania przelewu. To czy jest realna szansa na jego podmianę czy nie, nie ma dla mnie znaczenia. Takie odstępstwa od reguł jak ten przypadek, wzbudzają niepotrzebną obawę, że coś jest jednak nie tak jak powinno. Proszę wziąć to pod uwagę.

Pozdrawiam

tlip
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
16-12-2017
Wiadomość 3 z 4 (8 325 wyświetleń)

Re: Re.: potwierdzenia sms

Przekazałam Twoją uwagę do osób zajmujących się naszą bankowością.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (8 274 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy