Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

MarcinB pisze:

 

@atmt Przeanalizujemy zgłoszone sugestie.


 

"A łyżka na to: niemożliwe!" 

 

Analizujecie te sama sugestie po raz n-ty - czy to naprawde jest tak ciezko zrozumiec, ze po zalogowaniu ludzie chcieliby widziec ile maja pieniedzy na kontach?

I jeszcze stary temat - robiliscie jakies testy wydajnosciowe? Mozecie sie pochwalic, ze wykonanie tej samej transakcji w nowym systemie trwa krocej, albo przynajmniej tyle samo ile w obecnym/starym systemie? Zwlaszcza na urzadzeniach mobilnych? Bo mam wrazenie, ze celowo pomineliscie ta kwestie kilka stron wczesniej.

ellukes
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
45
25-11-2015
Wiadomość 301 z 1 332 (35 881 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Informacja o dostępnych środkach to podstawowa rzecz z jakiej korzysta się przy logowaniu do systemu. W tym względzie duży postęp zrobił BZ WBK i warto podpatrzeć jak to jest rozwiązane. Użytkownik ma do wyboru dwie opcje wglądu do produktów tzw. pulpit lub portfel. Na pulpicie może samodzielnie dodawać skróty do najczęściej wykonywanych operacji (przelew, przelew wewnętrzny, historia operacji, spłata karty itp.). W nowy ING dostajemy jakieś kółka, które nie mówią nic. Wiem ile mam rachunków i jakiego typu. Nie potrzebny mi ciągle jakiś blik czy wykres. Podsumowując - startowa strona jest do przemyślenia.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 302 z 1 332 (35 871 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Kolejna sugestia odnośnie nowego systemu: w sekcji "Wiadomości" przydała by się możliwość pobierania odpowiedzi na złożoną reklamację w formacie PDF, jak miało to miejsce w starszej wersji systemu.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 303 z 1 332 (35 765 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

W sekcji "Wykonaj transakcję": lista przelewów powinna rozwinięta o pozycje "Przelew podatkowy" i "Przelew do ZUS". Po jaką anielkę mam klikać na inne typy przelewów, skoro są tam tylko dwie pozycje, które się spokojnie zmieszczą na ekranie?! Gdzie tu wygoda?! Szlag trafia jak muszę korzystać z tych nowych pseudo udogodnień.
Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 304 z 1 332 (35 736 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Bardzo dziękuję za te opinie. Przekazałem je do działu, który pracuje nad nową bankowością. Cały czas ją rozwijamy, głównie na podstawie sugestii naszych klientów.

LeszekP
Były moderator
Były moderator icon
20
5
12-10-2015
Wiadomość 305 z 1 332 (35 684 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


LeszekP pisze:

Bardzo dziękuję za te opinie. Przekazałem je do działu, który pracuje nad nową bankowością. Cały czas ją rozwijamy, głównie na podstawie sugestii naszych klientów.


Bardzo piękny tekstEmotikon: Szczęśliwy Proszę o likeEmotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 306 z 1 332 (35 671 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

I jeszcze stary temat - robiliscie jakies testy wydajnosciowe?

Mozecie sie pochwalic, ze wykonanie tej samej transakcji w nowym systemie trwa krocej, albo przynajmniej tyle samo ile w obecnym/starym systemie? Zwlaszcza na urzadzeniach mobilnych? Bo mam wrazenie, ze celowo pomineliscie ta kwestie kilka stron wczesniej.

Odpowiedz
0 Lajków
ellukes
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
45
25-11-2015
Wiadomość 307 z 1 332 (35 615 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

System jest powolny. Wyszukiwanie urzędów skarbowych w przelewie podatkowym zajmuję dobrą chwilę - długo się czeka, aż coś pokarze.
Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 308 z 1 332 (35 520 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Dziękujemy za tą sugestię.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 309 z 1 332 (35 491 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


LeszekP pisze:

Bardzo dziękuję za te opinie. Przekazałem je do działu, który pracuje nad nową bankowością. Cały czas ją rozwijamy, głównie na podstawie sugestii naszych klientów.


Jeśli bank kierowałby się sugestiami klientów, to powinien zostawić system ING Bank Online.

sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 310 z 1 332 (35 416 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy