Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nowa bankowość nie jest jeszcze domyślną aplikacją. Jest jeszcze w fazie zbierania opinii, sugestii i "dokręcania" szczegółów. Do końca roku masz możliwość korzystania z obu wersji, w tym ING BankOnLine jako podstawowa, domyślna. Potem będzie już tylko nowa - Moje ING. Warto więc już zacząć się przestawiać, oby dla znacznej większości na lepsze Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 181 z 1 332 (7 939 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

@szymon189

https://login.ingbank.pl/mojeing/app/#login


Ja wcześniej pytałem to mi medaratorzy powiedzieli, że "nie da się". Przez przypadek jednak natrafiłem na to i jednak się da. Wystarczy się logować przez ten link i jesteś odrazu w nowym ING - osobiście starego ING już prawie wcale nie używam, chyba, że faktycznie nie mogę znaleźć jakiejś opcji bo jeszcze jej nie ma.

Odpowiedz
0 Lajków
Stonish
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
3
28-11-2015
Wiadomość 182 z 1 332 (7 843 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

My tu gadu gadu a od 29 marca 2016 kolejne zmiany w opłatach i prowizjach...

Odpowiedz
0 Lajków
tex
tex
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
05-12-2015
Wiadomość 183 z 1 332 (7 788 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


tex pisze:

My tu gadu gadu a od 29 marca 2016 kolejne zmiany w opłatach i prowizjach...


Ło! Zapodaj jakieś bliższe szczegóły bo ja nic nie wiem?Emotikon: Szczęśliwy Co sie zmieni?

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 184 z 1 332 (7 786 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Jak w nowym systemie ING zrobic nowe stale zlecenie do odbiorcy nie zdefiniowanego? W starym potrafie a w nowym nie potarfie. Podpowie ktos?

Jest w ogole taka opcja w nowym systemie albo ślepota mnie dopadałaEmotikon: Szczęśliwy?

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 185 z 1 332 (7 783 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Keicam porównałem całe 60 stron i nic istotnego:

 

dla kart Visa Zbliżeniowa i Debit MasterCard Zbliżeniowa – opłata pobierana, jeżeli brak transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 PLN (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat w okresie do
28.03.2017r. na kwotę 200 PLN) dokonanych kartami wydanymi użytkownikowi do jednego rachunku i rozliczonych przez bank w okresie miesiąca liczonego od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca.
Kwota transakcji bezgotówkowych jest liczona łącznie dla dowolnej kombinacji kart Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Zbliżak Visa oraz Zbliżak MasterCard posiadanych przez danego użytkownika wydanych
do jednego rachunku.

 

Podbili jedynie rok z 2016 na 2017.

 

Swoją Drogą, Drogie ING, dlaczego nie możecie wykonać kroku naprzód i podawać zmiany w normalnej formie tylko trzymać się tego dziwnego systemu z chyba każdego banku? Zamiast minimalnie szanować czas swoich klientów wrzucacie całego kilkudziesięciostronnicowego PDFa (i tak dobrze że są łatwo dostępne obie wersje i obie są przeszukiwalne) i 'niech se klient szuka'.

 

Czy naprawdę prosty changelog (rzecz znana mniej więcej od czasów drugiej wojny światowej, więc chyba nie jest to już coś zbyt nowoczesnego dla banku) albo dowolny inny sposób porównania zmian, czy to żywcem przeniesiony z systemów kontroli wersji czy co tam wymyślicie swojego?

 

Wiem że dla banku klienci są mało istotni i między innymi w taki sposób każdy bank stara się to pokazać ale to naprawdę nie kosztowałoby dużo, a znacznie ułatwiałoby porównanie zmian.

xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 186 z 1 332 (7 778 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@xtr Zmiana dotyczy opłaty zawartej w Tabeli Opłat i Prowizji, którą prezentujemy w całości. Natomiast przyjrzymy się również dodatkowym rozwiązaniom.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 187 z 1 332 (7 772 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Przecież to oczywiste iż chodzi oto aby klient zabardzo się nie połapał. Nieświadomy klient to dobry klient.

Odpowiedz
0 Lajków
tex
tex
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
05-12-2015
Wiadomość 188 z 1 332 (7 739 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


Keicam pisze:

Jak w nowym systemie ING zrobic nowe stale zlecenie do odbiorcy nie zdefiniowanego? W starym potrafie a w nowym nie potarfie. Podpowie ktos?

Jest w ogole taka opcja w nowym systemie albo ślepota mnie dopadałaEmotikon: Szczęśliwy?


Podpowiadamy

 

Zarządzaj finansami -> Zaplanowane-> Zaplanuj -> Z rachunku ->Przelew Zwykły -> NAJWAŻNIEJSZE Czas realizacji STAŁE ZLECENIE

 

Pozdrawiam

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 189 z 1 332 (7 601 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


SandraŚ pisze:

Keicam pisze:

Jak w nowym systemie ING zrobic nowe stale zlecenie do odbiorcy nie zdefiniowanego? W starym potrafie a w nowym nie potarfie. Podpowie ktos?

Jest w ogole taka opcja w nowym systemie albo ślepota mnie dopadałaEmotikon: Szczęśliwy?


Podpowiadamy

 

Zarządzaj finansami -> Zaplanowane-> Zaplanuj -> Z rachunku ->Przelew Zwykły -> NAJWAŻNIEJSZE Czas realizacji STAŁE ZLECENIE

 

Pozdrawiam


@SandraŚ teraz działa, dziękiEmotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 190 z 1 332 (7 575 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy