Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@romil Dziękujemy za Twoją opinię. Zapewniamy, że wszystkie sugestie użytkowników i Wasze uwagi są dla nas bardzo ważne. Staramy się systematycznie wdrażać nowe rozwiązania. Zależy nam na tym, aby korzystanie z Mojego ING było dla naszych klientów użyteczne oraz komfortowe.

To co ostatnio wdrożyliśmy – a jest odpowiedzią na potrzeby - to na przykład:

- możliwość wyboru telefonu bezpośrednio z książki telefonicznej (przy przelewie na telefon),

- modyfikacja wyciągów – brak kolorów, zmiana formatu,

- możliwość logowania do aplikacji odciskiem palca.


-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 1121 z 1 332 (13 426 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


To co ostatnio wdrożyliśmy – a jest odpowiedzią na potrzeby - to na przykład:

- możliwość wyboru telefonu bezpośrednio z książki telefonicznej (przy przelewie na telefon),

- modyfikacja wyciągów – brak kolorów, zmiana formatu,

- możliwość logowania do aplikacji odciskiem palca.


I teraz proszę mi powiedzieć, podzielić sie statystykami: ile osób korzysta z bankowości na telefonie a ile przez przeglądarkę? Bo 2 z 3 funkcji są typowo dla telefonów... a niestety nowa, przeglądarkowa wersja wciaż kuleje i ma błędy kompletnie dyskwalifikując bank z jakiegokolwiek sensownego korzystania...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1122 z 1 332 (13 419 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

To co ostatnio wdrożyliśmy – a jest odpowiedzią na potrzeby - to na przykład:

- możliwość wyboru telefonu bezpośrednio z książki telefonicznej (przy przelewie na telefon),

- modyfikacja wyciągów – brak kolorów, zmiana formatu,

- możliwość logowania do aplikacji odciskiem palca

 

Łał, to żeście poszaleli.

A tak w ogóle, oprócz zamawiania zapiekanek kto realizuje poważne przelewy za pomocą telefonu??????

Może ktoś zejdzie na ziemię, odłozy na chwilę **beep**jfona i pomyśli.

Ja używam "blaszaka" i laptopa, na ekranie 28" ten nowy ingbank wygląda koszmarnie

 

 

 

 

alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 1123 z 1 332 (13 397 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Za żadne skarby nie mogą tego zrozumieć.

Niedługo (na naszą oczywiście prośbę) wdrożą zaciąganie kredytu hipotecznego za pomocą smartfona leżąc w łódce na środku jeziora.

romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 1124 z 1 332 (13 387 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nowe funkcje które zostały wprowadzone to tzw **beep**oły. Nie zmieniono praktycznie nic co mające było wiele razy zgłaszane przez użytkowników.
Np wciąż nie widać tytułu przelewu w historii po zalogowaniu
Marx
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
18
22-11-2016
Wiadomość 1125 z 1 332 (13 380 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@wojciech Dane statystyczne możesz sprawdzić na stronie: www.prnews.pl. Znajdziesz tutaj inforacje na temat rynku bankowości mobilnej.


-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.




**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 1126 z 1 332 (13 284 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


IlonaU pisze:

@wojciech Dane statystyczne możesz sprawdzić na stronie: www.prnews.pl. Znajdziesz tutaj inforacje na temat rynku bankowości mobilnej.


-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.





Może jakiś konkretny sznurek? I dlaczego odsyłącie do jakiejś marketingowej papki, która specjalizuje się w promowaniu (i 'kreacji') nowych trendów?

Jako bank chyba macie informację:

- ile macie użytkowników;

- ile użytkowników dziennie/miesiecznie loguje się do systemu bankowego online na komputerze, ile w aplikacji mobilnej;

- ile użytkowników wykonuje dziennie/miesięcznie przelew przez system online na komputerze a ile przez aplikację mobilną.

 

Chyba to nie jest wielka tajemnica, a skoro bank twierdzi, że musimy być "mobile first" to może przecież pokazać powyższe liczby, żeby uzmysłowić użytkownikom (forum) jak bardzo się mylą a jak bardzo bank ma rację? Chyba, że cyferki nie pokrywają się z twierdzeniem banku...

 

Na przykład PKO dla swojego IKO popełnił infografikę (vide http://prnews.pl/pko-bank-polski/iko-15-mln-aktywnych-aplikacji-i-100-tys-kart-w-hce-6554830.html) i widać "czarno na białym"... tyle, że brakuje zestawienia tego z danymi dostępnymi dla strony, żeby widać porównanie.

 

Może ING by się łaskawie o podobne zestawienie pokusił? ale pokazał i rozbił to na aplikacje mobilną i stronę www (w tym starą i nową)?

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1127 z 1 332 (13 274 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Panowie, szacunek.

 

Po tylu miesiącach (albo latach) - 113 strona - braku reakcji na wszelkie, zwykle konstruktywne uwagi najbardziej zaangażowanych użytkowników, a Wy nadal próbujecie uzyskać jakieś zmiany w tym pseudosystemie.  Po drugiej stronie typowa reakcja - wszystkich sugestii słuchamy i wszystko dla Was poprawiamy i wogóle wszystkie zmiany to na prośbę klientów ;-). 

A jak wygląda - widać. I zaraz zamkną stary dopracowany (imho to był najlepszy w Polsce) system.

 

Pora szukać i wybrać sobie inny bank.

Tu juz tak zostanie (decyzja dawno pewnie zapadła), i jeszcze będą pisać, że to na prośbę ich klientów. Dramat.

 

Jeszcze raz szacunek, że chce Wam się jeszcze im pokazywać, co narobili.

 

 

 

gryc
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
11
22-11-2016
Wiadomość 1128 z 1 332 (13 236 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

No cóż, ktoś dostał premie za bąbelki, i teraz wstyd przyznać że premie trzebaby oddać. Łatwiej iść w zaparte i kłamać że klient tak chciał. A to nieprawda. Bąbelki to wymysł jakiegoś projektanta. Kryje się za tym jakieś nazwisko, tylko wstyd się przyznać do tego potworka.
Wczoraj słuchałem podcast w którym mówiono jak to ING inwestuje w startupy czy sztuczna inteligencję. Niech inwestują, może ta sztuczna będzie mądrzejsza. Bo na razie wywalają kupę kasy i czasu programistów i brakuje na podstawowe potrzeby zgłaszane przez użytkowników.
Marx
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
18
22-11-2016
Wiadomość 1129 z 1 332 (13 101 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@romil sprawdzanie pisowni dotąd było dostępne – służyła do tego funkcja ze zdjęcia. Twoje uwagi są jednak trafne – korekta może być wygodniejsza dlatego włączyliśmy automatyczne podkreślanie błędów.

sprawdzanie pisowni.JPG

 

Nr konta zapisanego odbiorcy możesz zmienić w Moim ING: Odbiorcy - Edytuj odbiorcę.

 

Przy przelewach, które już zleciłeś, wybierz proszę: Zaplanowane - przelew, którego dane chcesz zmienić - Edytuj. Będziesz mógł zmienić numer konta bez ponownego zlecania całego przelewu. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 1130 z 1 332 (12 739 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy