Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Alexandrine Przez Społeczność trudno mi sprawdzić, dlaczego nie mogłaś skorzystać z Płać z ING. Napisz do nas przez usługę Moje ING. Opisz nam sytuację, podaj datę i godzinę zdarzenia. Sprawdzimy to.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 1071 z 1 332 (18 983 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Alexandrinebo zamiast rat powinnaś wziąć kredyt w ING. Ja miałem podobną sytuację którą Ty opisujesz, ale jak aktywowałem rachunek lokaty w wysokooprocentowanej ofercie konkurencyjnego banku. Nie poddałem się ostatecznie udało się i cieszę się 4%/3m/10tyś.

Odpowiedz
0 Lajków
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 1072 z 1 332 (18 929 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Ernest sprawa już się wyjaśniła, a te raty to nie dla mnie, tylko pomoc w zakupie dla znajomego, który nas o to poprosił (przepraszam za mały offtop).

Następnym razem spróbuję wyczyścić dane przeglądania, może to coś pomoże...
Odpowiedz
0 Lajków
Alexandrine
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
30-01-2017
Wiadomość 1073 z 1 332 (18 900 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


MarcinB pisze:

Faktycznie, przelewy do ZUS zlecone z przyszłą datą realizacji nie są widoczne w sekcji Zaplanowane. Analizujemy ten błąd. 


no litości... Wy robicie jakieś QA / testy czy po prostu co tydzień wdrażacie nową wersję (vide ogłoszenia o niedostępności) i analizujecie poziom oburzenia klientów?

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1074 z 1 332 (18 824 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ta "nowa bankowość" to tak jak danie w super restauracji 5 gwiazdkowej. Mistrz kuchni się starał, upichcił coś wyjątkowgo, ale pomocnik to wszystko potraktował blenderem i podał.

 

alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 1075 z 1 332 (18 803 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

W nowym ING nie da się używać wzorców przelewów do ZUS (więc co miesiac trzeba pamietać kwoty)... zirytowany napisałem do banku i dostałem odpowiedź:

 

Panie Wojciechu,
nie planujemy pozostawienia poprzedniej wersji systemu. Po zakończeniu prac wyłączymy ją. W moje ING nie planujemy obsługi przelewów do ZUS i US przesz zapisanych odbiorców.

Z pozdrowieniami

Kamil K…

 

Czyli ING kolejny raz "ułatwia" życie! Ja nie wiem do kogo adresowany jest ten nowy system ale chyba nie do ludzi, którzy potrzebują używać banku łatwo i przyjemnie...

Może do ludzi, którzy mają na koncie okrągłe "Zero" (co mają pomóc obrazować symboliczne bąble), i do tego będą mogli się dowiedzieć na co cała kasę "prze*lili" dzięki "asystentowi myślenia"... i to by było na tyle użyteczności…

 

Drodzy moderatorzy i ekipa ING, Wy nie planujecie i macie użytkowników w poważaniu, to ja nie planuję z wami dłużej współpracować - malujcie sobie dalej tą niedołężną pisankę sami...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1076 z 1 332 (18 693 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Pytanie - kim jest ten Kamil K???
Od dawna nikt z ING się nie wypowiadał tylko możemy przeczytać głupawe sugestie moderatorów, ale z całym szacunkiem....mają oni guzik do powiedzenia. Nikt decyzyjny ze wstydu nie ma się zamiaru odzywać. Jak do tej pory najpoważniejszą osobą która reprezentuje bank jest M. Kondrat ale jemu i w banku i w Dniu Świra pasuje.
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 1077 z 1 332 (18 684 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Kolejny dzień, kolejna dawka WTF... chciałem wykonać przelew walutowy (jak to robiłem do tej pory) na inny rachunek w walucie w ING... nowy system przywitał mnie komunikatem, że mogę… przelać środki na inny własny rachunek -- czy kogoś w ING pop* do reszty? Rozumiem takie ograniczenie w przypadku OKO/konta oszczędnościowego, ale konto walutowe?!

Oczywiście przelogowałem się do starej wersji i zrobiłem przelew.

 

To jest kolejna funkcja której domagali się użytkownicy? Brak możliwości wykonywania przelewów? Zostanie nam jedynie oglądanie bąbli i słupków niedołężnego trenera?

 

Cóż, moment wyłączenia starego systemu to będzie moment kompletnej ewakuacji… oszczędności i tak już są u konkurencji...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1078 z 1 332 (18 474 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@wojciech już myślałem, że zostałem sam na sam ze ścianą betonu.

Ja również ewakuowałem dawno temu swoje oszczędności... na razie jestem w ING gdyż ciekawi mnie czy podobnie popłynie jak kiedyś mBank który poplynął ze swoimi sztandarowymi bezpłatnymi wszystkimi bankomatami i z racji iż rachunek ten znany jest wielu instytucjom, a na razie nie mam czasu na ich zmianę,

Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 1079 z 1 332 (18 447 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Tia... ja właśnie podałem kontrachentom nowy numer - bezpośrednio do kantora "wyższej kultury bankowości" bo i tak przy spread w ING było więcej zabawy z wymianą na PLN. System co prawda nie powawa na kolana funkcjonalnością, ale z dwoja złego wolę prsototę z prostym podsumowaniem i listą transkacji niż to co serwuje ING…

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1080 z 1 332 (18 444 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy