Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

To nowe "pismo obrazkowe" chyba dla jakichś niedorozwiniętych!!!! Kto to wymyślił? Wprowadzanie nowego powinno wnościć jakieś usprawnienia, udogodnienia. Stary system jest (był?) o niebo lepszy! Z banku jestem zadowolony, z nowego systemu internetowego kategorycznie nie! Poprzedni bank też zmieniłem po nieudanej zmianie systemu on-line. Może przyjdzie powtórzyć manewr..... Szkoda, ale skoro nie szanują ludzkich przyzwyczajeń i zmieniają coś, co było naprawdę dobre....

kaszownik
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
24-03-2017
Wiadomość 971 z 1 332 (29 631 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

to jakiś żart

przeładowana  bajerami (dobrymi dla przedszkolaków), nieczytelna, brak mozliwości personalizacji !

gdzie w tym wszyskim funcjonalność i  przejrzystość?

 

dorosm
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
25-03-2017
Wiadomość 972 z 1 332 (29 607 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@dorosm Spróbuj bliżej poznać Moje ING. Nasi doradcy są gotowi Ci w tym pomóc. Wiemy, że na pierwszy rzut oka system wygląda zupełnie inaczej niż nasza dotychczasowa bankowość internetowa. Jednak dzięki temu masz dostęp do nowych funkcji i wielu ważnych informacji, których brakowało w poprzednim systemie.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 973 z 1 332 (29 542 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Pamiętaj że równocześnie tracisz pewne funkcje np. Przelewy wzorcowe o czym doradcy niestety nie są łaskawi informowac
Marx
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
18
22-11-2016
Wiadomość 974 z 1 332 (29 533 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

W związku z moimi przenosinami do innego  banku  ( co chwilę potrwa ) chciałem zapytać jak w waszym supersystemie można zamknąć limit transakcji internetowych na karcie ?? Szukam , szukam , klikam i nigdzie nie widzę takiej możliwości , dziękuję .
ps Już wiem na pewno że nie chcę bliżej zapoznawać się z tym żartobliwie przez bankowców zwanym systemem ... Dla mnie te kulfony to ............ !

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 975 z 1 332 (29 522 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


AgnieszkaBin pisze:

@dorosm Spróbuj bliżej poznać Moje ING. Nasi doradcy są gotowi Ci w tym pomóc. Wiemy, że na pierwszy rzut oka system wygląda zupełnie inaczej niż nasza dotychczasowa bankowość internetowa. Jednak dzięki temu masz dostęp do nowych funkcji i wielu ważnych informacji, których brakowało w poprzednim systemie.


LOL? Chyba jedyna "ważna informacja" to saldo po transkacji o którą użytkownicy dopraszali się od dawna w starym systemie. W nowym?

  • brak informacji o stanie wszystkich rachunków na jednej stronie (bez bezsensownej "klikologii")
  • rozstrzelenie historii transkacji tak, zę to co wcześniej bylo widać na jednym ekranie teraz wymaga kilkukrotnego przewiniecia.

Nowe funkcje? Toć ten nowy potworek ma mniej funkcji niż poprzedni (chociażby przytaczane przelewy wzorcowe).

 

Pani @AgnieszkaBin - o jakich ważnych informacjach i nowych funkcjach (których nie było w starej wersji a nie pierwsych wersjach nowego systemu) Pani pisze? Możę tutaj w punktach żeby było jasne? I tylko proszę nie wyskakiwać z transakcjami NFC bo to nijak jest zależne od systemu on-lie Emotikon: Język

 

 

 

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 976 z 1 332 (29 491 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


august pisze:

W związku z moimi przenosinami do innego  banku  


Hehe uważaj bo zaraz wytną twojego posta Emotikon: Szczęśliwy

Przed chwilą jeszcze był tu post innej osoby, która tez przeniosła konto gdzieś indziej, ale już go nie widać na formum

Moderator aktywnie moderuje "niewygodne" wiadomosci Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Jamniczek
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
15
22-02-2017
Wiadomość 977 z 1 332 (29 477 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


AgnieszkaBin pisze:

@dorosm Spróbuj bliżej poznać Moje ING. Nasi doradcy są gotowi Ci w tym pomóc. Wiemy, że na pierwszy rzut oka system wygląda zupełnie inaczej niż nasza dotychczasowa bankowość internetowa. Jednak dzięki temu masz dostęp do nowych funkcji i wielu ważnych informacji, których brakowało w poprzednim systemie.


Znowu odopwiedź kopiuj-wklej... Ręce opadają. Jedno proste pytanie: nie można było tych "nowych funkcji i wielu ważnych informacji" dołożyć przy jednoczesnym zachowaniu interfejsu graficznego? Bo z tego co widzę oprócz przelewów wzorcowych na funkcje ludzie nie narzekaja, raczej na wygląd i sposób przedstawienia ich finansów na ekranie. A tak na marginesie to te "wiele ważnych informacji" chciałbym móc ukryć, ale bank wie lepiej co dla mnie ważne.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 978 z 1 332 (29 430 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


MarcinB pisze:

@romil Regularnie sprawdzamy nowo założone konta i oznaczamy pracowników.

 

 


Chyba, że konto założy z domu i tyle sprawdzicie.

Życzę dalszych sukcesów.

Odpowiedz
0 Lajków
mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 979 z 1 332 (29 397 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Marx pisze:
Pamiętaj że równocześnie tracisz pewne funkcje np. Przelewy wzorcowe o czym doradcy niestety nie są łaskawi informowac

@Marx Przelewy wzorcowe zostały przeniesione do Mojego ING jako odbiorcy. Znajdziesz w nich zapisane wcześniej przelewy wzorcowe jako odbiorców pod tymi samymi nazwami. Różnica jest taka, że wykonując przelew do odbiorcy uzupełniasz kwotę i tytuł płatności. Możesz również ponowić przelewy, które do tego odbiorcy już wykonano.

@august Wystarzy że wejdziesz w szczegóły swojej karty płaticzej i wybierzesz opcję "Limity transakcyjne". Możesz tam edytować wszystkie limity płatnicze dla Twojej karty, również te internetowe.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 980 z 1 332 (29 395 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy