Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

A ja będę marudził dotąd dopóki na ekranie powitalnym będę widział chaos, mnóstwo niepotrzebnych, zaśmiecających widok informacji (jak dzisiaj, miesiąc, rok, warto wiedzieć) i będę musiał przełączać się między kontami osobistym i firmowym. Do przelewów i innych operacji, z których korzystam można się przyzwyczaić, ale żeby zobaczyć co się dzieje na kontach, kartach przełączam się do starego systemu i od razu oczy przestają boleć.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 961 z 1 332 (7 458 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@viggen fajnie, że się znowu pojawiłeś! Badge dla Ciebie! A, fakt że przekonałeś się do nowej aplikacji działa na nas  jak na załączonym obrazku Emotikon: Mrugający

użytkownik miesiąca


viggen pisze:

Dawno się tutaj nie udzielałem ale widzę, ze nadal marudzenie na wszystko Emotikon: Mrugający 

 

Szczerze. Trochę marudziłem również na początku na nowy system ale teraz...... Teraz nawet mi się podoba. Są pewne rzeczy które mnie jeszcze denerwują (jak np brak dostępu do kontaktów podczas przelewu na nr telefonu i trzeba z palca wpisywać numer) ale przyzwyczaiłem się do tej choinki i działa mi się na niej dobrze. 

Największa wada systemu - brakuje optymalizacji jeszcze. Czasami się po prostu system gdzieś zgubi, czegoś "nie załaduje" i trzeba się zalogować jeszcze raz. 

A tak poza tym pozytywnie Emotikon: Szczęśliwy 

 

Pozdrawiam. 


 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 962 z 1 332 (7 445 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


JoannaZ pisze:

@viggen fajnie, że się znowu pojawiłeś! Badge dla Ciebie! A, fakt że przekonałeś się do nowej aplikacji działa na nas  jak na załączonym obrazku Emotikon: Mrugający

użytkownik miesiąca

 


Pani Joanno - piaskownica much? że tak pokuszę się o strasznego potworka/kalkę(kalekę?) jezykową, aczkolwiek wybitnie pasującą do ducha wiadomości i forum - bardzo korpo, bardzo przedszkole, bardzo smutno/przykro/żałośnie…

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 963 z 1 332 (7 434 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


wojciech pisze:

JoannaZ pisze:

@viggen fajnie, że się znowu pojawiłeś! Badge dla Ciebie! A, fakt że przekonałeś się do nowej aplikacji działa na nas  jak na załączonym obrazku Emotikon: Mrugający

użytkownik miesiąca

 


Pani Joanno - piaskownica much? że tak pokuszę się o strasznego potworka/kalkę(kalekę?) jezykową, aczkolwiek wybitnie pasującą do ducha wiadomości i forum - bardzo korpo, bardzo przedszkole, bardzo smutno/przykro/żałośnie…


@wojciech  z mojej strony serdecznosci! Staramy się jednak tutaj nikogo nie obrażać, szczególnie za ducha wiadomości Emotikon: Mrugający Badge "mistrz ciętej riposty"  dla Ciebie z pozdrowieniami Emotikon: Mrugający

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 964 z 1 332 (7 329 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

To się nazywa Towarzystwem Wzajemnej Adoracji.

Viggen chwalił was już przed rokiem, a innym zarzucał niechęć do nowości. Zastanawiam się czy nie jest on jednym z moderatorów...

Odpowiedz
0 Lajków
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 965 z 1 332 (7 285 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


JoannaZ pisze:

@wojciech  z mojej strony serdecznosci! Staramy się jednak tutaj nikogo nie obrażać, szczególnie za ducha wiadomości Emotikon: Mrugający Badge "mistrz ciętej riposty"  dla Ciebie z pozdrowieniami Emotikon: Mrugający


Bo to takie strasznie na siłę... ale wiadomo, teraz modne jest budowanie "komjunity" i tworzenie "pijarowego" wizerunku i co rusz pokazywanie jak to "drim-tiim" ING cieszy się, że "komjuniti" się cieszy i jest zadowolone, a rzeczywistość wygląda tak:

  • lekko licząc 80-90% jest średnio zadowolona -> odpowiedzi z ING: "wszystko jest super, użytkownicy tak chcieli/chcą" (przypomina rzucaniem grochem o ścianę bo nawet odpowiedzi wyglądają jak z szablonu);
  • pojawi się jedna zachwalająca wiadomosć i od razu moderatorzy przybierając bardziej ludzką twarza i manifestują swoją egzaltację.

Powiedzmy sobie szczerze, Pani @JoannaZ, to nie jest zbyt naturalne ni normalne ;-)

PS. Jeżeli poczuła się pani obrażona bądź urażona to przepraszam, a teraz proszę postawić się w sytuacji grupy z punktu pierwszego, która co rusz czuje się obrażana ignorancją i postawą "rzucania-grochem-o-ścianę"...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 966 z 1 332 (7 280 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@romil W tej kwestii stosujemy przejrzyste zasady. Każdy pracownik banku oraz moderator ma stosowną informację przy swoim avatarze. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 967 z 1 332 (7 277 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

A kto wam zabroni założyć sobie dowolne konto i pisać sobie jako anonimowy użytkownik? Można to sprawdzić? Czy komuś chciałoby się to sprawdzać?
Odpowiedz
0 Lajków
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 968 z 1 332 (7 273 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@romil Regularnie sprawdzamy nowo założone konta i oznaczamy pracowników.

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 969 z 1 332 (7 267 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Marcinie, a kto sprawdza sprawdzających?
Nie odpisuj - to pytanie jest retoryczne.
Odpowiedz
0 Lajków
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 970 z 1 332 (7 265 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy