Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Informuje, na swojej stronie informacyjnej. Nie wiem jak Ty, ale ja nie jestem klientem banku w XXI wieku, by ciągle śledzić informacje o tym, czy a nóż nie jest cokolwiek planowane Emotikon: Szczęśliwy
Po to są maile, pushe, etc... żeby o tym dać znać Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 901 z 1 332 (4 273 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Więc dla "nowocześniejszych" Bank pisze, że pracuje nad nowymi formami i ulepsza obecne.

NIe od razu Rzym zbudowano.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 902 z 1 332 (4 270 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ja natomiast mam problem z anulowaniem wniosków na kredyt, kartę kredytową, limit w końcie. Niezależnie od platformy, na której pracuję i system (Mac, PC, Win, OS X, Android oraz iOS), klikając "Rezygnuj z wniosku", pojawia się biały prostokąt z kręcącym się bez końca kółeczkiem.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
yoakhim
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-03-2017
Wiadomość 903 z 1 332 (4 212 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


mcumberpl pisze:

Więc dla "nowocześniejszych" Bank pisze, że pracuje nad nowymi formami i ulepsza obecne.

NIe od razu Rzym zbudowano.


Gościu , daj już sobie spokój . Twoje wpisy nic merytorycznego nie wnoszą .

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 904 z 1 332 (4 187 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


mcumberpl pisze:

I o takich pracach bank informuje.

Nawet serwisy informacyjne (bnakier.pl itp.) informują o dłuższych przerwach w dostępie do systemu lub korzystaniu z kart Banku.

Powyższe wpisy dotyczą awarii. Jeżeli strona logowania się nie wyświetla to pierwszym miejscem gdzie Bank zamieszcza informacje jest jego strona informacyjna, a dalej inne kanały, które Bank dopracowuje aby były jak najlepsze.


Np. na tablicy ogłoszeń w placówce w Pcimiu Dolnym. (pogrubienie moje)

Serwisy typu bankier.pl informują po tym jak dostaną taką informację od zdezorientowanych klientów. (Bank alert).

O dzisiejszych problemach z dostępem do konta maklerskiego bank nigdzie proaktywnie nie informował.

Odpowiedz
0 Lajków
mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 905 z 1 332 (4 174 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

To są problemy, które trudno przewidzieć.

Dosyć znacząca różnica względem konserwacji systemu.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 906 z 1 332 (4 146 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


august pisze:

mcumberpl pisze:

Więc dla "nowocześniejszych" Bank pisze, że pracuje nad nowymi formami i ulepsza obecne.

NIe od razu Rzym zbudowano.


Gościu , daj już sobie spokój . Twoje wpisy nic merytorycznego nie wnoszą .


Uważasz, że mylenie awarii z konserwacją systemu wnosi coś do tej dyskusji? Zgadzam się, jest tu niekończące się pasmo narzekać bez przyjmowania czegoś do wiadomości. Ja rozumiem, że dla niektórych jak czegoś nie ma smartfonie to nie ma nigdzie.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 907 z 1 332 (4 143 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Wszyscy nakęcają się tą mobilnoscią, smartfonami, a my z blaszakami sie nie liczymy??

Niestety, prawdziwe pieniądze nie pochodzą z transakcji mobilnych . Mobilność to wygoda, ale nie wierzę że ktoś poważne transakcje reguluje smartfonem więc nie rozumiem tego ślepego pędu do mobilności a co za tym idzie, dlaczego bank olewa tych nie mobilnych.

Odpowiedz
0 Lajków
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 908 z 1 332 (4 137 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

 


alz pisze:

Wszyscy nakęcają się tą mobilnoscią, smartfonami, a my z blaszakami sie nie liczymy??

Niestety, prawdziwe pieniądze nie pochodzą z transakcji mobilnych . Mobilność to wygoda, ale nie wierzę że ktoś poważne transakcje reguluje smartfonem więc nie rozumiem tego ślepego pędu do mobilności a co za tym idzie, dlaczego bank olewa tych nie mobilnych.


Bo milion operacji po 1zł jest taką samą kasą jak jedna operacja za 1 milion. Zgadnij ile dziennie jest operacji w których przelewa się bańkę za jednym razem a ile drobiazgu który zostawiamy w sklepach .

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 909 z 1 332 (4 125 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Chyba w ten sam sposób myślą ci od tego chorego systemu, ale chyba jestem bliższy rzeczywistości.

Odpowiedz
0 Lajków
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 910 z 1 332 (4 188 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy