Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Chciałbym aby analiza wydatków była robiona do konta, co do którego mam pełnomocnitwo.

"Zarządzanie finansami" - ustawiam budżet. Ale chce aby było to konto "pełnomocnik". Jeśli chce zmienić mam przejść do ustawień. Przechodze.

Mam konto do analizy wydatków i budżetu. Jednak na liście mam tylko konto "podstawowe".

Zaglądam jeszcze do "Konfiguracji systemu". Przy rachunku "pełnomocnik" mam nie zaznaczone "nie wyświetlaj w sekcji "Dzisiaj". Konto wyświetla się z informacją o saldzie po zalogowaniu.

Proszę o wskazówki jak dokonać zmiany analizowanego konta.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 561 z 1 332 (14 551 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Sprawa kolejna - Informacja o kartach - mam nowy okres rozliczeniowy.

W poprzednim miesiącu kartą wykonano transakcje powyżej progu i nie została naliczona prowizja.

Tym czasem w informacji o karcie mamy prawidłowe informacje o transakcjach w poprzednim miesiącu (czyli czerwiec przed 29), wartość transakcji w tym miesiącu (w tym blokady), brakującą kwotę i błędnie wskazaną datę najbliższej pobieranej prowizji - 28.06.2016 r.

Skoro informacje o transakcjach są prawidłowo to warto też wskazać datę na 28.07.2016 r.

I na koniec propozycja zmiany - na wartościach transakcji - odnośniki do operacji jakie wchodzą zakres wskazanej wartości.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 562 z 1 332 (14 537 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Konto usunięte Jeszcze w tym roku planujemy wprowadzić możliwość analizy wydatków na podstawie wielu kont (również tych, do których jesteś upoważniony).

 

Prosze o weryfikację, czy dalej w szczegółach karty widoczna jest data 28.06.2016 - jeśli tak, proszę przesłanie zgłoszenia przez bankowość internetową. Sprawdzimy to.

 

Zanotowaliśmy Twoją sugestię. Obecnie możesz w historii konta wybrać transakcje wykonane kartą za wybrany okres.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 563 z 1 332 (14 468 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@MarcinB , dziś 1 lipca. Data jest już prawidłowa (28.07.2016).

Nie mniej jeżeli Bank informuje, że rozlicza daty od 29 bieżący do 28 następny do warto mieć na uwadze poprawkę. Jak nie zapomnę przyjrze się sprawie pod koniec lipca.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 564 z 1 332 (14 457 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

W zdefiniowanych odbiorcach przydało by się dodać dodać opcję "Tytuł przelewu".

Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 565 z 1 332 (14 338 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

W starym systemie przy próbie dotarcia do moich środków na giełdzie wyświetlił mi sie następujący komunikat: "Dostęp możliwy po podpisaniu Umowy ramowej o korzystanie z systemu bankowości internetowej. Zawarcie umowy możliwe w każdym Oddziale Banku lub poprzez MojeING."

Gdy wchodzę do MojegoING to bank proponuje mi podpisanie nowej umowy. Właściwie nie wiem jaką umowę mi proponuje, ale wygląda, że nową.

Skoro mam środki w biurze maklerskim to znaczy, że umowę z bankiem juz podpisałem i teraz chciałbym mieć do nich dostęp, a nie zakładać drugiego konta maklerskiego.

Opisu konkretnego nie ma tylko prowadzenie za rączkę w celu podpisania nowej umowy.

Jak rozwiązać ten problem?

Pomijam, że skoro zadaję takie pytanie to znaczy, że wasza strona nie udziela odpowiednich informacji tak by pytanie było zbędne.

 
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 566 z 1 332 (14 295 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@romil Umowa którą możesz podpisać w Moim ING, jak również w dowolnej placówce naszego banku to umowa ramowa, która nie wpływa na założenie nowego rachunku maklerskiego, tylko na możliwość obsługi już założonego poprzez Twoją bankowość elektroniczną. Po jej podpisaniu będzie miał dostęp do obsługi założonego już rachunku maklerskiego.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 567 z 1 332 (14 153 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


mcumberpl pisze:

Sprawa kolejna - Informacja o kartach - mam nowy okres rozliczeniowy.

W poprzednim miesiącu kartą wykonano transakcje powyżej progu i nie została naliczona prowizja.

Tym czasem w informacji o karcie mamy prawidłowe informacje o transakcjach w poprzednim miesiącu (czyli czerwiec przed 29), wartość transakcji w tym miesiącu (w tym blokady), brakującą kwotę i błędnie wskazaną datę najbliższej pobieranej prowizji - 28.06.2016 r.

Skoro informacje o transakcjach są prawidłowo to warto też wskazać datę na 28.07.2016 r.


Ta zakładka w ogóle różne cuda pokazuje. Czasami kwoty z poprzedniego okresu rozliczeniowego, mimo iż dawno zaczął się kolejny, innym razem okres rozliczeniowy się zgadza, ale transakcje są źle zliczone (pokazuje tylko część, mimo iż pozostałe są zaksięgowane i widoczne w historii). Jak ktoś mało płaci kartą w miesiącu i musi się pilnować, żeby wydać te 300 zł, obecnie do kontrolowania wydatków lepiej od MojegoING nadaje się kartka, długopis i kalkulator...

Odpowiedz
0 Lajków
somv
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
3
25-11-2015
Wiadomość 568 z 1 332 (14 106 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Jak ktoś mało płaci to lepsze są karty w innych bankach - chociażby Citi gdzie coś takiego jak opłaty za kartę to takie Yeti (co roku można mieć, a jak człowiek poprosi to dają bezterminowo)...

 

Drogie ING - wasza cudowna aplikacja i zaklinanie rzeczywistości zostało ocenione w sklepie Play najnowsza wersja ma oceny już w okolicach 2.6 z przeważającymi "1", podczas gdy poprzednia (przemianowana na "ING dla przedsiębiorców" nie wiedzieć czemu) dalej ma solidne 4,7.

Najzabawniejsze są jednak komentarze i odpowiedzi ing (które zostały mocno ocenzurowane jak właśnie zauważyłem Emotikon: Bardzo szczęśliwy) gdzie z w jednym komentarzu jest odpowiedź, że ta aplikacja ma więcej funkcji a chwilę później na zwrócenie uwagi, że nie ma wielu funkcji ktore miala poprzednia wersja, stwierdzenie ze to jest dopiero wersja rozwojowa Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Ja wiem, robiliście masę badań a to po prostu ludzie się nie znają, są zawistni i po prostu nie rozumieja tego wspaniałego produktu i dlatego dają mu "1", nie to że aplikacja jest po prostu guanem ubranym w sreberko, "pardą" super-web-aplikacją przepakowaną na aplikację mobilną Emotikon: Język

 

PS. jest w wątku o nowej bankowości internetowej ze względu na poprzedni akapit - "aplikacja mobilna" to po prostu widok strony www więc różnica żadna.

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 569 z 1 332 (14 091 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Po dokonaniu przelewu w "Twoja transakcja została zrealizowana" przydała by się 3 opcja: Pobierz potwierdzenie w formacie .pdf.

Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 570 z 1 332 (13 795 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy