Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@viggen nie mam pojęcia, dlaczego Twoja wiadomość zniknęła, ale... IMHO wygląd tamtego systemu był bardzo ładny (i z tego co kojarze, to działał też super szybko) Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 501 z 1 332 (13 830 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


wojciech pisze:

viggen pisze:

wojciech pisze:

  • wyszukiwarka była już wcześniej - wystarczyło kliknąć 'wyszukiwanie zaawansowane' więc nie rozumiem zachwytów

No była ale jest działanie było dalekie od ideału.

Podobnie pisałem o potwierdzeniach przelewów w pdf, co też źle zrozumialeś.

Dzisiejsze potwierdzenia wyglądają jak powinny a nie stare, z którymi było wstyd iść do jakiejkolwiek instytucji aby Cię nie posądzili, że robiłeś je sam na kolanie.

Są poprawy, które są pozytywne

Są poprawy, które są ciekawym pomysłem ale jeszcze niedopracowane. Pytanie czy kiedykolwiek będą?

 

Ja na razie i tak sobie odpuściłem system ING.  Przelewy się wykonuje długo (dużo klikania), płatności zbliżeniowych onnline brak, darmowe wszystkie bankomaty zabrane. Korzystam niestety czy niestety z innego banku a ING sobie tylko obserwuje Emotikon: Mrugający (ponieważ muszę, bo wymagane wpływy z tytułu kredytu)


A teraz wyszukiwarka jest niby lepsza? Dlaczego? Bo ma większe pola? Emotikon: Mrugający

O potwierdzeniach nic nie pisałem, a ich format jest niezależny od systemu (można było zrobić "ładne" w poprzednim) i są mocno rzeczą gustu - mnie tam się podobały - proste i jasne.

 

Widzę, że pozostałe punkty radośnie pominąłeś - spoko, nie ma problemu - ING też wszystko pomija i udaje, że problemu nie ma 8-D


Różnica pomiędzy wyszukiwaniem operacji w starej i nowej bankowości elektronicznej to:

  • typ transakcji, gdzie możemy wybrać uznania lub obciążenia, a następnie szczegółowo określić rodzaj operacji: przelewy wychodzące, transakcje kartą, wypłaty z bankomatów, wpływy z odsetek itp.,
  • korzystanie z okna do wyszukiwania pozwoli na wyszukanie przelewu do konkretnego odbiorcy.
Odpowiedz
0 Lajków
DariuszK
Były moderator
Były moderator icon
28
5
25-03-2016
Wiadomość 502 z 1 332 (13 818 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


DariuszK pisze:

Różnica pomiędzy wyszukiwaniem operacji w starej i nowej bankowości elektronicznej to:

  • typ transakcji, gdzie możemy wybrać uznania lub obciążenia, a następnie szczegółowo określić rodzaj operacji: przelewy wychodzące, transakcje kartą, wypłaty z bankomatów, wpływy z odsetek itp.,
  • korzystanie z okna do wyszukiwania pozwoli na wyszukanie przelewu do konkretnego odbiorcy.

Już wszystko wiem!

* typ transakcji może się komuś przydać (ale nie wiem komu, bo posiadanie karty w ING jest tak samo pozbawione sensu jak nadzieja na jakiekolwiek odsetki z żenującym oprocentowaniem) więc ograniczenie się do uznanie/obciążenie jest w większości przypadków sytarczające Emotikon: Język

* pole wyszukiwania było i jest jedno, i szuka zarówno po tytule jak i odbiorcy więc nie rozumiem "wartości dodanej"

Nowa wyszukiwarka, z rozwiniętymi filtrami wymaga za to przewicięcia circa dwóch ekranów a poprzednia mieściła się na 1/3 wysokości... ale już wiemy, że nowy system to po prostu dodanie masy dodatkowych kliknięci i obróceń rolką...

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 503 z 1 332 (13 814 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Czy bank mógłby wprowadzić w nowym systemie opcję "Domyślny rachunek" i możliwość wyłączenia konta do analizy wydatków i budżetu. Kiedy będzie można zarządzać pakietami SMS w nowym systemie?

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 504 z 1 332 (13 738 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Mam sugestię dotyczącą analizy wydatków w nowym systemie. Jako, że bank najwyraźniej nie planuje umożliwienia usunięcia tego z ekranu głównego postanowiłem z tym walczyć wprowadzając w życie chytry plan wyłączenia z analizy wszystkich operacji i wydatków. Czyli docelowo wszędzie powinienem widzieć kwotę 0. Niestety nowy system mnie przechytrzył i nadal analizuje coś czego nie chcę. Np. najwięcej transakcji mam ze sklepów AUCHAN i LEROY MERLIN - płatności kartą. Pod operacjami tego typu nie ma opcji zapamiętania na przyszłość, żeby nie analizował tych wydatków. Dlaczego? Teraz za każdym razem po wizycie w sklepie musiałbym wchodzić w te transakcje i zaznaczać, żeby nie analizował. Nie muszę mówić, że to głupie. To samo mam z PAYU - w niektórych transakcjach kolejny raz musiałem zaznaczać, żeby nie analizować. Proszę się temu przyjrzeć, albo dodać rewolucyjną opcję "Dziękuję, ale nie analizuj moich wydatków".

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 505 z 1 332 (13 717 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Niestety wychodzi na to że nikt nas- jako =głównych użytkowników= nie słucha. Mało tego jesteśmy ignorowani gdy prosimy o możliwość personalizacji wg własnych potrzeb że już nie wspomnę o upodobaniach. Ile setek ludzi już pisało,prosiło,groziło rezygnacją z usług Banku. I co ? i nic. Teraz zabierają się za wersję mobilną . przypomina mi te pewne działania-wprowadzamy coś na siłę czy sie klientom podoba czy nie.
Odpowiedz
0 Lajków
ivo
ivo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
23
03-11-2015
Wiadomość 506 z 1 332 (13 165 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Są już powiedzmy "odbiorcy przelewów" czyli dawne przelewy wzorcowe. ale czy ta opcja jest funkcjonalna w takim wydaniu ? określiłam już z jakiego konta będę robić przelew i teraz przychodzi pora na określenie odbiorcy. Nie ma listy rozwijanej w jednym ciągu tylko aplikacja pokazuje mi odbiorców po kawałku-7 osób==> kliknij ==> następne 7 osób itd
Mam przypuśćmy 90 odbiorców i odbiorca jest na przedostatniej pozycji.
Drodzy programiści robicie strony RWD a nie umiecie zrobić bardziej przyjaznej opcji ? np listy rozwijanej lub listy kafelkowej czy innej. LITOŚCI
Odpowiedz
0 Lajków
ivo
ivo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
23
03-11-2015
Wiadomość 507 z 1 332 (13 163 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

No przecież robili ogromne badania (zalinkowałbym ale panuje tu upośledzona polityka pod tym względem, przecież nie ma innych stron w całym internecie niż spolecznosc.ingbank.pl, prawda?), 100 milionów wydane na nowy system, więc jak może Ci się nie podobać? Emotikon: Mrugający

Poza tym jak widać forum powoli umiera, moderatorzy już nawet nie udają że cokolwiek gdziekolwiek przekazują, ing po prostu wie lepiej i tyle.
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 508 z 1 332 (13 113 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


xtr pisze:
No przecież robili ogromne badania (zalinkowałbym ale panuje tu upośledzona polityka pod tym względem, przecież nie ma innych stron w całym internecie niż spolecznosc.ingbank.pl, prawda?), 100 milionów wydane na nowy system, więc jak może Ci się nie podobać? Emotikon: Mrugający

Poza tym jak widać forum powoli umiera, moderatorzy już nawet nie udają że cokolwiek gdziekolwiek przekazują, ing po prostu wie lepiej i tyle.

E, coś chyba mało dziś spałeś alboś nie w humorze?Emotikon: Szczęśliwy Może jakaś impreza wczoraj była?Emotikon: Szczęśliwy Forum nie umiera tylko odpoczywa, jest weekendEmotikon: Szczęśliwy.

Z pewnością jest wiele do poprawy ale nie jest fatalnie jak piszecie powyżejEmotikon: Szczęśliwy. Poczekajmy jeszcze, poinstalujmy, pobawmy się Moje ING - na ostateczną ocenę zawsze czas znajdzie sieEmotikon: Szczęśliwy. W App Store jeszcze nie ma aplikacji więc osobiście nie mogę nic powiedzieć. 

Miłego weekenduEmotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 509 z 1 332 (13 104 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Jakby tylko o jeden dzień chodziło. Spójrz sobie na analizę ruchu na stronie, zresztą nawet nie trzeba na to - wystarczy popatrzeć na to ile jest nowych wątków, a w istniejących na to ile jest odpowiedzi od modów.

Od strony bankowej zostałeś w sumie poniekąd tylko Ty, moderatorzy czasem coś tam skrobną w jakimś mało istotnym temacie i tyle, cisza.
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 510 z 1 332 (13 088 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy