Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Przecież bank się nie przyzna... jak z mbankiem - zrobili drugiego 'fejsa', wszyscy pomstują ale bank się uśmiecha i wciska kit, że wszyscy są zachwyceni i tego chcieli...

 

Tylko jakoś nikt nie widział/słyszał jakichkolwiek pytań o nowy serwis... a postulaty z forum jakoś mimo uszu...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 261 z 1 332 (5 319 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy ktoś z zarządu ING banku tu zagląda [tzn na forum] ? Bo jak widać nawet pracownicy tym się zajmujący niekoniecznie , tylko podsyłają jakichś klakierów...

august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 262 z 1 332 (5 317 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ps Popieram oczywiście Wojciecha , lecz również w nowym forum nie mogę znależć jak edytować swój  poprzedni post . Tu widać też wkroczyło nowe i lepsze . Może gdzieś i mogę znaleźć , ale szkoda mojego czasu !

august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 263 z 1 332 (5 306 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ale jajaEmotikon: Szczęśliwy!
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 264 z 1 332 (5 296 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Co nazywasz jajami ??? Wmów wszystkim że mają za duże oczekiwania w stosunku do banku i jego systemu informatycznego . Zarejestrowałem się na forum tylko aby wyrazić mój sprzeciw dla takich udogodnień . Jeżeli ten bank będzie miał w .. moje zdanie to ja ten bank też będę tam miał ! W tych czasach to pół godziny spędzone przy komputerze . To jest moment w którym plusy zostały przesłonięte przez minusy , że zacytuję klasyka .

august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 265 z 1 332 (5 282 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Easy, spokojnie cos sie tak nakrecil Emotikon: Szczęśliwy. Wiadomo ze jestes wkurzony i masz ing dosc. Jesli czytales wszystkie dwadziescia stron tego watku to widzisz ze nie tylko Ty byles i jestes wkurzony. Wszyscy tylko strasza i sie odgrazaja ze pojda gdzie indziej tak jakby bank mial sie przestraszyc takiego gadaniaEmotikon: Szczęśliwy. My i pieniadze mniejszosci nic a nic nie znacza dla nich i nie oczekuj ze beda dzialac zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Maja inne wytyczne i je zrealizuja. Akcjonariusze oczekuja zwrotu z inwestycji a nie tego ze klienci beda zadowoleni czy nieEmotikon: Szczęśliwy
A jaja napisalem dlatego bo wziales mnie za podstawionego przez bank klakiera a nie wyczules ironi jak pisalem o kolorowaniu strony glowniejEmotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 266 z 1 332 (5 261 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Pieniądze w banku biorą się  międzyinnymi od klientów indywidualnych . Bank pożycza je innym i stąd ma zysk . Wywalanie kasy na nikomu niepotrzebny system może się  rzeczywiście nie spodobać  akcjonariuszom . Jeżeli do tego dołoży się zauważalna migracja tych pierwszych, to już zaczyna się problem ... Ja ze swojej strony mogę tylko przekładać kasę na ror do mbanku jak najszybciej . Tam się co prawda też nie popisali z nowym systemem , ale jest o niebo lepiej niż tu . I powtórzę - system to narzędzie , jeżeli męczy mnie korzystanie z niego, to nie korzystam . Nie będę wnikał , tylko nie korzystam !

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 267 z 1 332 (5 247 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@august lepiej żebyś nie wiedział co ONI robią z Twoją kasą bo wpadniesz w depresję. Emotikon: Szczęśliwy Zawsze możesz trzymać kasę w skarpecie.

Odpowiedz
0 Lajków
tex
tex
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
05-12-2015
Wiadomość 268 z 1 332 (5 238 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Masz z tym problem ??

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 269 z 1 332 (5 225 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie mogę robić przelewu z konta direct !
Non stop wyświetla mi OKO !
Nie ma możliwości wyboru miedzy kontami !
Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
31-03-2016
Wiadomość 270 z 1 332 (5 208 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy