Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

No i super, a gdzie jest Twoim zdaniem błąd?
Stary system pozwalał definiować odbiorców, w nowym nie definiujesz odbiorców tylko podpowiada on odbiorców na podstawie historii przelewów.
Usunąłeś odbiorcę ale nie transakcję z historii, dlatego nadal masz podpowiedź.
@IwonaP - zgadza się czy coś źle rozumeim?

---
Wojtek Em
Odpowiedz
0 Lajków
WojtekEm
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
28-12-2015
Wiadomość 141 z 1 332 (6 660 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Zauważyliśie jak pięknie ING nas zaczął olewaćEmotikon: Szczęśliwy Juz od kilku maili żaden z Moderatorow i Adminów nic nie powiedziałEmotikon: Szczęśliwy Pewnie się obrazili o to kolorowanie kółek aby było w nowej wersjiEmotikon: Szczęśliwy.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 142 z 1 332 (6 653 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie obrażamy się Emotikon: Szczęśliwy Nie przeszkadzamy również w dyskusji Emotikon: Szczęśliwy Wszelkie zgłaszane przez Was sugestie i opinie (pozytywne i negatywne)  są dla nas bardzo cenne.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 143 z 1 332 (6 641 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

WojtekEm pisze:

No i super, a gdzie jest Twoim zdaniem błąd?
Stary system pozwalał definiować odbiorców, w nowym nie definiujesz odbiorców tylko podpowiada on odbiorców na podstawie historii przelewów.
Usunąłeś odbiorcę ale nie transakcję z historii, dlatego nadal masz podpowiedź.
@IwonaP - zgadza się czy coś źle rozumeim?



Zgadza się. W Moim ING wcześniej zapisanych odbiorców wyszukujesz w historii. A z historii nie możesz usunąć danej operacji. Więc jeśli w ING BankOnLine usuniesz odbiorcę, to i tak wyszukasz przelew.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 144 z 1 332 (6 614 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

DominikRas nie do końca mnie zrozumiałeś. Odświeżenie interfejsu jest bardzo potrzebne, bo dawno temu nikt nic z tym nie robił, ale to co zrobiono to moim zdaniem nie przystoi na tak schludny w każdym calu bank. Rozumiem, że bank zatrudnił kogoś, który zrobił z prawdziwych dywaników w placówce banku okrągłe bańki w nowym systemie transakyjnym lecz moim zdaniem to nie przystoi na tak poważny bank, a Konrad naprawdę postarał się, aby wizerunkowo odbierano bank w taki sposób. Usługa finansometru, wspomnianych okrągłych baniek, co przypominają mi owe dywaniki i innych jak dla mnie zbędnych rzeczy powinna być jak już wspomniałem konfigurowalna, bo nie każdy chce z takich dodatków korzystać. Niektórzy wolą mieć nadzór nad swoimi pieniędzmy w swój sposób. Reasumując stary system do uśmiercenia, nowy konfigurowalny z odświeżonym wyglądem (kolorami), lecz bez "baniek" w prostym układzie wierszowo - kolumnowym.

Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 145 z 1 332 (6 597 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

 No i super, a gdzie jest Twoim zdaniem błąd?
Stary system pozwalał definiować odbiorców, w nowym nie definiujesz odbiorców tylko podpowiada on odbiorców na podstawie historii przelewów.
Usunąłeś odbiorcę ale nie transakcję z historii, dlatego nadal masz podpowiedź.
@IwonaP - zgadza się czy coś źle rozumeim?

 

 

Jako historyczny przelew również się wyświetla i to jest w porządku. Ale jako odbiorca już nie powinien gdyż jest skasowany.

Odpowiedz
0 Lajków
tex
tex
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
05-12-2015
Wiadomość 146 z 1 332 (6 511 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

29.01.2016 zbliża się coraz szybciej... Taka cisza tu bo chyba wszyscy już opuścili ING i poszli gdzie indziej...Emotikon: Szczęśliwy
Z innej beczki: dziś na zakupach miałem potrzebę wyciągnięcia gotówki z sieci poza ING i tak się przez chwilę zastanowiłem kurczę czy ja jeszcze mogę czy już ściągną kasęEmotikon: Szczęśliwy a za moment juz tak będzieEmotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 147 z 1 332 (6 066 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ja już testuję inne konto. Wypłaty z bankomatów darmowe na całym świecie, nic za konto nie płacę. Jak parę miesięcy nie zauważę istotnych problemów, przenoszę też konto firmowe. I bankowość internetowa czytelna i dla dorosłych.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 148 z 1 332 (6 039 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Napisz do mnie proszę na private maila z nazwa banku. Chętnie zapoznam się bo 29.01.2016 zbliza sie coraz szybciej. Dzieki
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 149 z 1 332 (6 035 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

I do mnie też Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 150 z 1 332 (5 972 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy