Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy stary sprawdzony system zostanie jeszcze jakiś czas, czy będzie wyłączony?
Odpowiedz
0 Lajków
chris741
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
31-12-2015
Wiadomość 121 z 1 332 (9 383 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

I jeszcze sugestia co do nowego systemu. W starym systemie nie ma możliwości zapisania salda w pliku PDF. Jedynie poszczególne transakcje w historii. Dlatego mile widziana byłaby ta opcja. Zdecydowanie jest to lepsze rozwiązanie niż otrzymanie takiego zaświadczenia w oddziale banku.
Odpowiedz
0 Lajków
chris741
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
31-12-2015
Wiadomość 122 z 1 332 (9 380 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nowy system docelowo zastąpi dotychczasowy. Obecnej wersji nie wyłączymy przynajmniej do końca 2016 r. Chcemy dać klientom czas na poznanie nowego systemu.

Co do zaplanowanych funkcji, Moje ING jest w dalszym ciągu modyfikowane i usprawniane.

Odpowiedz
0 Lajków
NikolaK
Były moderator
Były moderator icon
18
7
04-09-2015
Wiadomość 123 z 1 332 (9 328 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Witam

Nie wiem czemu wprowadziliście nowy system skoro jest całkiem niefunkcjonalny. Rozumiem, że uczycie się na błędach i liczycie na opinie uzytkowników ale wydaje mi się, że skoro bank wydaje dużą kasę na zmianę systemu to raczej  powinien mieć ludzi, którzy zajmą się systemem w każdym nawet namniejszym szczególe. Wcześniej w tym temacie czytałem, że " Korzystamy również z analiz firm badawczych oraz doświadczenia specjalistów z wielu dziedzin. Bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie, staramy się pogodzić oczekiwania różnych użytkowników".  To w takim razie proszę mi wytłumaczyć, dlaczego ten system jest nieintuicyjny, irytujący, uciążliwy?  Nowy disign jak dla dzieci z przedszkola, kółeczka, bąbelki o tym nie zapomnieliście.

Proszę mi napisać jak mogę w nowym systemie zrobić przelew z konta w euro lub usd? Gdy wybieram przelewy to wyświetlają się tylko polskie konta. Jak zrobić przelew krajowy w euro  i międzynardowy w euro? Wyświetla się infomacja że mam wybrać rachunek z którego chce zrobić przelew ale nie ma szansy wyboru rachunku w eur lub usd.

Gdzie jest możliwość wyszukania US i kont powiązanych z US?

Gdzie jest opcja moje faktury?

Gdzie jest przelew z/na  konto maklerskie?

Kolejna  sprawa: na stronie głównej sumowana jest wartość wszystkich kont i rachunku maklerskiego. Tylko po co? To tylko wprowadza w błąd, wartość akcji zmienia się codziennie. Suma może wprowadzać w błąd, sugerując, że fizycznie gotówki mamy więcej.

 

W porównaniu do starszej wersji to musze powiedzieć, że zrobiliście duży krok do tyłu. Ciężko mi uwierzyć, że pracowali nad tym specjaliści. Jeżeli zaś system jest niegotowy to po co go wrzucacie na stronę? Ludzie tylko irytują się i tracą czas. Czy wy jesteście poważni?

Pepik78
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
11
03-01-2016
Wiadomość 124 z 1 332 (9 185 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Nowy system wdrażamy etapami. Przelewy walutowe, czy do US nie są jeszcze dostępne, dlatego przynajmniej do końca 2016 r. klienci będą mieli dostęp do obu systemów (Moje ING i ING BankOnline).
Nowy system udostępniliśmy już teraz, mimo że nie posiada wszystkich funkcji. Chcemy na bieżąco śledzić opinie klientów. Można to potraktować jako środowisko testowe. Jeśli masz jakieś uwagi do nowego systemu, możesz je zgłosić klikając na „napisz opinię”.

Dziękujemy za już przesłane uwagi ;-)

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 125 z 1 332 (9 180 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Z odpowiedzi mogę wywnioskować, że nie macie na razie pojęcia jak ma wyglądać system, pomimo wielu waszych badańEmotikon: Szczęśliwy Specjaliści chyba zawiedli, skoro przez rok będziecie pytać ludzi jak ma wyglądać Wasz system. Nie rozumiem Was, ktoś za to bierze pieniądze a ludzie mają Wam doradzać? Czy w związku z powyższym też mogę/ możemy liczyć na wynagrodzenie lub zwolnicie mnie z części opłat przez określony czas?

Mam nadzieję także, że znikną kółka,  o których wieksza część użytkowników wypowiedziała się bardzo negatywnie. Serwis zrobicie profesjonalnie dla  ludzi i  jak na poważny Bank przystało. 

Co do uwag to chętnie pofatygowałbym się na Sokolską do Was, żeby uścisnąć rękę tej osobie, która zatwierdziła system w nowej formie (co prawda nieskończony ale już wrzucony na stronę). Niby można z niego korzystać ale nie do końcaEmotikon: Szczęśliwy Typowa polska mentalność, ma byc na już, na wczoraj, nie ważne że nie działa później się to poprawiEmotikon: Szczęśliwy Bareja wiecznie żywyEmotikon: Szczęśliwy)))

Pepik78
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
11
03-01-2016
Wiadomość 126 z 1 332 (9 156 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


Pepik78 pisze:

Z odpowiedzi mogę wywnioskować, że nie macie na razie pojęcia jak ma wyglądać system, pomimo wielu waszych badańEmotikon: Szczęśliwy Specjaliści chyba zawiedli, skoro przez rok będziecie pytać ludzi jak ma wyglądać Wasz system. Nie rozumiem Was, ktoś za to bierze pieniądze a ludzie mają Wam doradzać? Czy w związku z powyższym też mogę/ możemy liczyć na wynagrodzenie lub zwolnicie mnie z części opłat przez określony czas?

Mam nadzieję także, że znikną kółka,  o których wieksza część użytkowników wypowiedziała się bardzo negatywnie. Serwis zrobicie profesjonalnie dla  ludzi i  jak na poważny Bank przystało. 

Co do uwag to chętnie pofatygowałbym się na Sokolską do Was, żeby uścisnąć rękę tej osobie, która zatwierdziła system w nowej formie (co prawda nieskończony ale już wrzucony na stronę). Niby można z niego korzystać ale nie do końcaEmotikon: Szczęśliwy Typowa polska mentalność, ma byc na już, na wczoraj, nie ważne że nie działa później się to poprawiEmotikon: Szczęśliwy Bareja wiecznie żywyEmotikon: Szczęśliwy)))


Te kółka to jest masakra... One w ogóle mnie nie przekonują.... Co one mają dać? Chciałbym aby napisał odpowiedz ich twórca lub b=inny badacz-analityk.

Czy byłaby też możliwość dodania narzedzi w postaci do kolorowania tych kołek? Chciałbym mieć możliwość zmiany kolorów tych kółek np. w poniedziałki do południa chciałbym aby kółko było czerwone a po południu niebieskie i sam chciałbym zmieniać kolory tych kółek tak jak w przedszkolu dzieci zmieniają kolory w kolorowankach papierowych. Brakuje mi bardzo tej funkcjonalności w obecnym systemie a brak zmiany kolorow obecnej szaty garficznej bardzo mi doskiera. Może moglibyscie dodac taką funcję w nowym INGonLine?

Sorki musiałem powyższe napisać bo wiem że tego nie zmienicie bo za duża kasa poszła w ten system...Emotikon: Mrugający

Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 127 z 1 332 (9 145 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Chcieliśmy, aby nowy system był jak najbardziej intuicyjny i czytelny. Dzięki graficznemu przedstawieniu danych, wystarczy jeden "rzut oka", aby zorientować się w swoich finansach. Generalnego wyglądu Mojego ING nie będziemy zmieniać. Dlatego mamy nadzieję, że zmienisz zdanie i nasza nowa bankowość jednak przypadnie Ci do gustu.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 128 z 1 332 (9 144 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


IwonaP pisze:

Generalnego wyglądu Mojego ING nie będziemy zmieniać. Dlatego mamy nadzieję, że zmienisz zdanie i nasza nowa bankowość jednak przypadnie Ci do gustu.


Czy będziecie mogli dodać do systemu funkcje zmiany kolorów kółek przez użytkownika? coś ala takie: że sam sobie zmieniam kolory kółek?

Taka funkcjonalność nowego systemu byłaby boska i rozwiała wszelkie nieporozumienia w tej sprawie.

Zmiany kolorów kółek ale przez Użytkownika.

Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 129 z 1 332 (9 141 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

hehe a Wy dalej swoje. Wasz system nie jest intuicyjny i nie jest czytelny!!! Sami piszecie, że chcecie poznać nasze opinie to z tego co widzę już jest 13 stron, gdzie ludzie piszą, że nowy system jest badziewiasty a Wy dalej piszecie swoje. To po co pytacie nas o zdanie???? Tak zostawcie kółka, im więcej pieniędzy tym większe kółko. Jak będę mieć 100 tys na koncie to zróbcie jedno wielkie kółko na cały ekran, żebym wiedział że mam ich dużo bo ja na cyfrach się nie znamEmotikon: Mrugający Pisze pani że wystarczy "rzut oka" aby zorientować się w swoich finansach. Czy rzut oka na tabele nie wystarcza? Macie nas za idiotów? Szczerze to chciałbym poznać team który pracuje nad tym systemem, bo wręcz nie mogę uwierzyć, że to Wam sprawia taki problem. Ten system jest dla Was jak jeden wielki ból.
Pepik78
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
11
03-01-2016
Wiadomość 130 z 1 332 (9 137 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy