Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Likwidacja listy zdefiniowanych odbiorców i zastępowanie jej wyszukiwarką nie jest dobrym pomysłem.

Posiadam odbiorcę z dwoma różnymi kontami. Po wpisaniu w wyszukiwarce tego odbiorcy, wyskakują archiwalne przelewy na różne konta i jestem w tym momencie zmuszony prześledzić wyniki i zastanawiać się o które konto chodzi a o pomyłkę nie trudno.

Właściwie po co komu litania archiwalnych przelewów jeśli potrzebuję tylko jednego odbiorcę.

Lista odbiorców jest jak najbardziej w porządku.

Pozdrawiam

tex
tex
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
05-12-2015
Wiadomość 71 z 1 332 (52 236 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Żeby nie było, że tylko narzekam mały plus: dzisiaj sprawdziłem wykonywanie przelewów i całkiem dobrze to wygląda. jest intuicyjne i przyjemne, wydaje mi się jednak, że tak jak tu już niektórzy zwracali uwagę oprócz wyszukiwarki jaka jest powinna być lista zdefiniowanych odbiorców jak w obecnym systemie.

Natomiast błagam, proszę, żądam - dajcie możliwość choćby podstawowej konfiguracji strony głównej - usunięcia finansometru, tych kółek i historii i na przykład domyślnego otwarcia menu Moje finanse. Trochę znam się na programowaniu i wiem, że to nie może być duży problem.

atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 72 z 1 332 (52 162 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Pytanie z innej beczki dotyczące nowego systemu ING bankowości internetowej:

Kiedy mniej wicej zostanie udostępniona (i czy w ogóle zostanie) w AppStore nowa wersja mojego ING i czy jest aby w ogóle w planach taka opcja?

Obecna wersja na iPad czyli INGMobileHD jest super i dla mnie jest wzorcem idealnej aplikacji na iPad! Ogromny tym samym duży szacun dla wszystkich inżynierów programistów z ING za pomysł i wzorcowe dopracowanie.

Jednak Panowie i Panie Inżynierki z ING jak widac dookoła idzie nowe i być może niestety zmienią i to wersję na nowszą - tą z tymi kółkami i Finansomntrem na pierwszej stronieEmotikon: Szczęśliwy.

No ale zobaczymyEmotikon: Szczęśliwy

PS. Nazwa to wprawdzie sprawa drugorzędna w tym casie ale czy odmienia się inżynierki czy Panie to są też Inżynier?Emotikon: Szczęśliwy 

Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 73 z 1 332 (52 130 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Keicam Moje ING jest tworzone w technologii RWD i dostosowane do wszystkich urządzeń, niezależnie od tego czy jest to komputer, smartfon czy tablet. To oznacza, że możesz korzystać z tych samych funkcji na tych wszystkich urządzeniach.
Pracujemy także nad nową aplikacją, którą udostępnimy w przyszłym roku.

 

PS Inżynierki to pewnie dobra forma Emotikon: Szczęśliwy





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 74 z 1 332 (51 988 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

 Po ostatniej aktualizacji znikęła opcja edycji kategorii wydatków. Mam nadzieję, że zostanie przywrócona?

Przy okazji takie pytanie: czy system ma zamiar uczyć się moich preferencji w temacie kategorii wydatków? Przykład: wpadłem na stację benzynową po hot-doga i napój, w sumie zapłaciłem 9,99. System usilnie wrzuca mi to do wydatków na samochód, a dla mnie to akurat wydatki na jedzenie Emotikon: Mrugający

 

Odpowiedz
0 Lajków
Areq
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-12-2015
Wiadomość 75 z 1 332 (51 973 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

To chyba to RWD zostalo nie do konca dobrze zrozumiane... To sie nie kwalifikuje na ani wersje desktopowa ani wersje mobilna. Kto to projektuje? Na podstawie jakich danych podejmowane sa decyzje? Ja sobie zdaje sprawe, ze kilka osob narzekajacych tutaj na forum to zaledwie odsetek, ktory "mozna" zignorowac. Poki co jest jeszcze czas zeby wyciagnac wnioski.

BTW aplikacja mobilna - zarowno na smartphony jak i tablety - jest wrecz wzorcowa! Kiedy tylko mialem okazje to demonstrowalem ja jako wzorzec ergonomicznego designu. Nie zepsujcie tego!

Odpowiedz
0 Lajków
ellukes
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
45
25-11-2015
Wiadomość 76 z 1 332 (51 952 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Zgadzam się z atmt, że niektóre funkcje są potrzebne, ale również ja proszę i nie tylko ja sam o to, aby strona główna była konfigurowalna, bo nie zmusiliście mnie to bezużytecznego dla mnie produktu finansometru abym korzystał, a tym bardziej teraz. Wnoszę także o to, aby układ nie przypominał rysowania baniek w przedszkolu i aby system był prosty i przejrzysty w układzie kolumnowym i wierszowym jak w starym systemie, ale z nową szatą.
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 77 z 1 332 (51 733 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]
Nie do końca wiem o co Ci chodzi ellukes bo piszesz tylko mistycznymi ogólnikami, a strona jest responsywna.

Natomiast, wyglada na to ze responsywnosc ograniczona jest do przesuwania elementów na ekranie a dostosowania do wielkości okna. Tak np, sekcja wydatki jest nieco mało treściwa bo na całym ekranie przeglądarki mobilnej (Safari - iOS9.2 - iPhone5) podaje tylko 3 kawałki informacji: kwotę, ikonki do typów wydatków oraz przekierowanie do szczegółów. Pewnie mozna tam troche zaoszczędzić miejsca, lub podac wiecej info wedle preferencji zaawansowanego użytkownika ktory pisze w tej spolecznosci.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikRas
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
3
02-11-2015
Wiadomość 78 z 1 332 (51 719 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Popieram apel Ernesta ale tylko do słowa " konfigurowalna ". Reszta to nawoływanie do funkcjonalności która juz istnieje. Stary system nadal jest dostepny. Jest do niego link na dole ekranu.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikRas
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
3
02-11-2015
Wiadomość 79 z 1 332 (51 721 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

AgnieszkaBin - nie aktualizujcie aplikacji mobilnej. Aktualna wersja z 2015-12-14 jest rewelacyjna.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikRas
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
3
02-11-2015
Wiadomość 80 z 1 332 (51 721 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy