Odpowiedz

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

W przeglądarce Microsoft Edge również możesz wpisać znaki hasła za pomocą klawiatury ekranowej. Ekran logowania nie powinien się różnić od tego, jaki widzisz na innych przeglądarkach. 

 

Wyślij nam, proszę, zrzut ekranu przez Moje ING. Sprawdzimy Twoje zgłoszenie. 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 1261 z 1 332 (15 053 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Sorry, mój błąd. Należy zmniejszyć wielkość powiększenia na stronie logowania w MS Edge, tak by hasło było widoczne w jednej linii. Wtedy pojawia się klawiatura ekranowa.
Gdzieś już ktoś o tym pisał w tym wątku, przy okazji innych przeglądarek.
Odpowiedz
0 Lajków
marikkk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-12-2017
Wiadomość 1262 z 1 332 (14 967 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej


marikkk pisze:
Sorry, mój błąd. Należy zmniejszyć wielkość powiększenia na stronie logowania w MS Edge, tak by hasło było widoczne w jednej linii. Wtedy pojawia się klawiatura ekranowa.
Gdzieś już ktoś o tym pisał w tym wątku, przy okazji innych przeglądarek.

Nie nie nie, to nie jest Twoj błąd - to ten system jest idiotycznie zrobiony i trzeba go oglądać na gigantycznym monitorze z powiekszeniem 100% -- jeżeli będziesz miał troche mniejszy ekran albo ciut inną rozdzielczosć to sypie się jak domek z kart...

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1263 z 1 332 (14 954 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

@marikkk Masz rację. Z klawiatury ekranowej możesz skorzystać wtedy, gdy 32 znaki hasła są widoczne do wpisania w tym samym wierszu Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 1264 z 1 332 (14 889 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

MonikaC Emotikon: Szczęśliwy


MonikaC pisze:

@viggen Jeśli jest taka konieczność, przeprowadzamy prace serwisowe. Staramy się o nich wcześniej informować, tak jak było w tym przypadku. Dajemy też znać, jakie obszary najprawdopodobniej nie będą działać. Prace prowadzimy w godzinach nocnych, żeby zmniejszyć ich uciążliwość dla klientów. Są one też związane z ciągłą optymalizacją i poprawą systemu, który na bieżąco modyfikujemy i unowocześniamy, tak, aby sprostać oczekiwaniom i sugestiom użytkowników.

Cieszę się, że jesteś zadowolony z naszego banku. Jeżeli zależy Ci na bezpłatnych bankomatach w Polsce, to możesz mieć konto Komfort. Twoją propozycję dodatkowej opłaty za bezpłatne bankomaty przy koncie Direct przekazałam do osób zajmujących się naszą ofertą.


 

Rozumiem modernizację ale co nie weekend. Przecież jako użytkownik banku ciągle muszę pamiętać o tym, że dłubiecie w systemie i muszę szukać bankomatu - o zgrozo nie Euronetu tylko niebiesko - pomarańczowego.....
Sami zmuszacie brakiem darmowych bankomatów do korzystania z karty a później trzeba przed wyjściem z domu pamiętać, że mamy weekend i biegnij do bankomatu bo w nocy nie zapłacisz kartą....

Nie interesuje mnie konto Komfort. Nie potrzebuje placówek i innych rzeczy. Inne banki potrafią zapewnić darmowe wszystkie bankomaty w podstawowym koncie. A takim kontem w ING jest Direct. U was tego nie ma.
Gdyby nie dobra u Was obsługa dawno bym poszedł do innego banku.

Pozdrawiam

viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 1265 z 1 332 (14 444 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Drogie durne ING - właśnie nastał nowy rok więc zostałem zmuszony do zaplanowania na nowo przelewów... jakaż radość mnei spotkała nie mogąc używać wzorców i musiałem przekopywać się przez historię bo oczywiście zidiociała wyszukiwarka wyszukiwała COŚ ale czy to faktycznie było to to nie wiem... finalnie i tak skończyło się na weryfikacji z rachunkiem. Więc zamiast poświęcić na to kilka sekund musiałem się siłować dobre kilka minut i szukać. Wasz system jest niezmniennie beznajdzieny!

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1266 z 1 332 (14 127 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Z nowym rokiem odkryłem kolejne "ulepszenie" systemu. Pewne przelewy były wykonywane z konta firmowego, od tego roku chcę je wykonywać z osobistego. Jedynym rozwiązaniem jest zrobienie takiego przelewu od nowa bo w tej super innowacyjnej liście odbiorców na koncie osobistym nie ma odbiorców z kont firmowych, a jeśli na koncie firmowym odnajdę odbiorcę i chcę ponowić przelew nie ma możliwości wybrania rachunku osobistego.. Dlaczego proste rzeczy muszą być niezmiennie komplikowane?! Macie tam chyba jakiś specjalny wydział ds komplikacji obsługi systemu banowości internetowej.

Druga sprawa, o dziwo - pozytywnaEmotikon: Szczęśliwy Dzisiaj zobaczyłem, że bank udostępnił system księgowości i fakturowania - bardzo fajna sprawa, ale nie widzę możliwości wystawienia faktury w języku angielskim lub niemieckim. Czy jest to planowane w przyszłości? Przydałaby się jeszcze możliwość wstawienia logo firmowego na fakturę.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 1267 z 1 332 (13 942 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Idiotyzmem jest brak możliwości zmiany rachunku z zachowaniem wypełnionych pół, ale... będąc w ING powinieneś się przyzwyczaić do idiotyzmów ;-)

 

Co do faktur - tam była opcja wybrania i waluty i języka z tego co się chwilę bawiłem (ale, że TOiP kont firmowych jest beznadziejny to nie wnikałem bardziej)

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1268 z 1 332 (13 924 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Rzeczywiście są inne języki, przeoczyłem. No super, naprawdę, sam fakt, że bank coś takiego umożliwia to duży plus.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 1269 z 1 332 (13 897 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

W ING księgowości można wstawić logo firmowe. Wybierasz opcję Dane i ustawienia i Dokumenty, opcja Logo. Wymagany format pliku to jpg, png.

Faktury możesz wystawiać w języku angielskim, niemieckim i francuskim.  Wybierasz opcję Wystaw fakturę, a w sekcji Wydruk, język wybierasz z sekcji rozwijalnej.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 1270 z 1 332 (13 855 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy