Odpowiedz

nowy system bankowosci internetowej

Petycja podpisana - zapraszam innych.
Odpowiedz
0 Lajków
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 1211 z 1 332 (10 906 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy może ktoś podać mi linka do stony petycji np. wewnetrznym mailem.

Dziękuję.

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 1212 z 1 332 (10 904 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Moi drodzy jaka petycja ?  Kogo to obchodzi ?  Bank taką sobie stronę zrobił i nie po to wydali grubą kasę aby teraz na wniosek nas, Klientów to zmieniać.   Uważam, że dobry bank powinien słuchać sugestii klientów dla których jest założony. Ale ING od dłuższego czasu olewa sugestie i potrzeby Klientów. Więc Klienci powinni olać taki bank.  Ja już przeniosłem konto do innego banku. Ma ładną i przyjazną stronę internetową.  A konto w ING z końcem listopada definitywnie likwiduję.  Jakoś w oddziale ING nie bardzo się tym przejęli.  Na moje miejsce przyjdą inni klienci. Petycja nic nie da. Jest wolny rynek. Jest masa banków do wyboru. Nikt Was tutaj siłą nie trzyma..... Pomyślcie ....

Odpowiedz
0 Lajków
PanCerny
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
12
10-09-2016
Wiadomość 1213 z 1 332 (10 886 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Dostrzegam brak racjonalizmu u co niektórych. Przez lata migrowałem, po między bankami i gdy był moment w którym bany bank nie spełniał moich oczekiwań, to po prostu go zmieniałem i nie robiłem fermentu. Wiele osób  wypowiada się ze robi tu przelewy po kilka dziesiąt razy dziennie i to na kwoty z pięcioma cyframi . W takim razie jeżeli bankowość nie spełnia oczekiwań zapraszam do „city” lub „lion banku” tam jest przejrzysta bankowość, a śliczne Panie przyjmą w depozyt wasze walizy z kasą. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1214 z 1 332 (10 883 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Chodzi o to, że stara wersja należy do najbardziej przejrzystych według opinii wielu internautów i mediów. Nowa wersja to całkowita odwrotność. Dlaczego mam zmieniać bank jeśli można pozostawić starą wersję. Po porostu ktoś się uparł przy wprowadzeniu nowej, ale myślę, że to tylko jakiś kaprys. Dlatego należy złożyć petycję. To nic nie kosztuje. Warto powalczyć Należy podkreślić, że BŚ należy do najbardziej stabilnych banków. Pokazują to rankingi i zachowanie banku w czasie dołków gospodarczych. Tylko ten odrażający nowy system bankowości elektronicznej jest jedynym powodem, dla którego mam ochotę odejść z ING BŚ. I w końcu odejdę jeśli będą się nadal upierać.

Odpowiedz
0 Lajków
grzbs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
14
15-08-2017
Wiadomość 1215 z 1 332 (10 849 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Petycja podpisana choć wątpię, że coś da, ale niech będzie. Może do jakiejś ciężko myślącej menadżerskiej głowy w końcu coś dotrze.

A tak przy okazji chciałem Wam się pochwalić, że dzisiaj dokonałem przełomowego odkrycia w Moim ING. Zawsze twierdziłem, że hasło "zorientuj się w stanie swoich finansów na pierwszy rzut oka" zostało wymyślone na wyrost. Czekałem, szukałem i nic, a dzisiaj klikam, patrzę i.... jeeestt!!! Wystarczy wejść w Dane i ustawienia -> Konfiguracja systemu i w tabelce "Ukrywanie rachunków w systemie" widzę wszystkie konta firmowe i osobiste jedno pod drugim, czytelnie, stany kont pod spodem. Ktoś jednak to w banku przemyślał! Co prawda wymaga to pewnego zachodu, ale jaka potem satysfakcja!

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 1216 z 1 332 (10 818 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


grzbs pisze:

Chodzi o to, że stara wersja należy do najbardziej przejrzystych według opinii wielu internautów i mediów. Nowa wersja to całkowita odwrotność. Dlaczego mam zmieniać bank jeśli można pozostawić starą wersję. Po porostu ktoś się uparł przy wprowadzeniu nowej, ale myślę, że to tylko jakiś kaprys. Dlatego należy złożyć petycję. To nic nie kosztuje. Warto powalczyć Należy podkreślić, że BŚ należy do najbardziej stabilnych banków. Pokazują to rankingi i zachowanie banku w czasie dołków gospodarczych. Tylko ten odrażający nowy system bankowości elektronicznej jest jedynym powodem, dla którego mam ochotę odejść z ING BŚ. I w końcu odejdę jeśli będą się nadal upierać.


w mBanku było to samo -- nowy, durny system, cała społeczność opierła się, bank i tak wprowadził i tyle... żadna petycja nic nie da... (zwłaszcza, że na razie podpisało się 6 osób...)

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1217 z 1 332 (10 749 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

W trosce o moje oczy i nerwy pilnie poszukuję nowego banku z niskimi kosztami utrzymania konta i PRZYJAZNYM, czytelnym interfejsem, bez bąbli, ***ół i fajerwerków. Do tej pory korzystałam ze starej wersji w ING, ale odkąd wyłączyli na niej możliwość wykonywania przelewów, to zaczynam szukać innego banku. Te bąble to porażka, interfejs do zabawy dla przedszkolaków, a nie do szybkich przelewów z banku.
Wrzucajcie propozycje innych banków, do których warto się przenieść. Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
złaklientka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
2
03-11-2017
Wiadomość 1218 z 1 332 (10 694 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie dostaniesz żadnej alternatywy bo ING w trosce o Twoje dobro... zabrania podawania nazw innych banków Emotikon: Bardzo szczęśliwy (ciepło pozdrawiam moderatorow Emotikon: Język).

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1219 z 1 332 (10 690 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Mhm, no trudno. Tak naprawdę, to zajrzałam tutaj, żeby może znaleźć jakiś dający nadzieję wpis, że niedługo planowana jest kolejna zmiana interfejsu i żeby być cierpliwym i nie denerwować się tymi durnymi bąblami, bo już niedługo znikną. Ale widzę, że bank trwa w przekonaniu, że odwalił kawał dobrej roboty. XD
Zwijam żagle w ING i idę rozpytać się o inne banki.
I naprawdę uważam, ze autorzy tych bąbli powinni szukać pracy w usługach dla klientów w wieku przedszkolnym, może jakieś kolorowanki dla dzieci 1-3? XD To mniej więcej ten poziom. Emotikon: Język
Odpowiedz
0 Lajków
złaklientka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
2
03-11-2017
Wiadomość 1220 z 1 332 (10 684 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy