Odpowiedz

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Niepotrzebnie się tutaj męczysz - instrukcji nie będzie (zwłaszcza jako część regulaminu) bo... w dobie SPA i interfejsu zmieniającego się co co tydzien (wszak winszujemy "jesteśmy pro i szybcy") nie nadążą ze zmianami i aktualizacjami Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Ergo - pewnie pójdą na skróty i wrzucą "instrukcja jest na stronie" czy coś w tym stylu -- chyba prawnie nie są zobligowani do dostarczania pełnej instrukcji (stety niestety) a że chwalą sie, że są "bankiem przyjaznym dla klienta" (nawet jaką "nagródkę" dostali) i do granic możliwości chcą upraszczać komunikację i dokumenty, to... instrukcji tym bardziej nie będzie...

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1191 z 1 332 (11 220 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Drogie ING - "food for thought" dla waszych developerów:  (+ mogą sobie poczytać wątek na ycombinator...)

 

I jeszcze garść ciekawostek:

 (+ szczegóły  )

 

O dziwo, teretycznie po zalogowaniu powino już "być szybko" ale mimo wszystko i tak działa wolno (porównywalnie z poprzednią wersją gdzie gro elementów było jednak rendereowanych po stronie serwera).

 

Tutaj już kompletnie pomijam "dizajn"....

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1192 z 1 332 (11 215 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Dziękuję szanownej moderacji - dzięki szybkiej i sprawnej reakcji @MateuszF mój post wygląda teraz jak "od niepełnosprawnego"... jakby nie można było zamienić odnośników na "usunięto odnośnik"...

 

A dzisiaj "społeczność" przywitała mnie zapytaniem o chęć uczestnictwa w ankiecie, ale niestety za szybko kliknąłem i straciłem możliwosć wypowiedzenia się...

 

Drogie ING - po co w ogóle utrzymujecie "społeczność"? odpowiedzi na pytania użytkowników są:

* albo miałkie - "nie znacie się i macie polubić nowe ING" 

* albo odsyłają do komunikacji przez bank, bo tylko tam można zweryfikować poprawnie użytkownika...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1193 z 1 332 (11 195 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Szanowni Państwo.

Bardzo dużo klientów Państwo stracą przez wprowadzenie nowej wersji online. Proszę spojrzeć na forum społeczności ING. Tam aż kipi od niezadowolenia z nowej wersji bankowości internetowej. Poza tym przeprowadziłem wiele rozmów i korespondencji z klientami ING BŚ i ustaliłem, że znaczna ilość osób uważa nową wersją za nie do przyjęcia. Też się do nich zaliczam. Jako architekt uważam, że jakaś niekompetentna osoba stworzyła totalnie nieczytelne monstrum. Kółeczkowy oczopląs. Myślę i mam nadzieję, że posłuchacie tej ogromnej rzeszy klientów i pozostawicie poprzednią wersję ze względu na o wiele lepsza przejrzystość i prostotę. Sztuka w architekturze polega na tworzeniu tak naprawdę form prostych, przejrzystych i estetycznych. Nie jest zaś sztuką nasadzić niestworzoną ilość kwiatków na jednym metrze kwadratowym. Formy tworzone przez pseudo-architektów mogą nawet uchodzić za piękne, ale przytłaczają. Dopuszcza się improwizacje, ale dla wąskiego grona odbiorców. To tak, jak z jazzem. W bankowości internetowej nie ma miejsca na improwizację i przygniatającą ilość elementów i funkcjonalności gdyż jest skierowana do różnorodnego klienta. Tak, to paradoks. Im większa różnorodność odbiorców, tym prostsza forma. To jedna z podstawowych zasad architektury. Proszę poczytać literaturę związaną z architekturą. Architektura jest swoistą księgą.  A księga ta powinna być przede wszystkim czytelna. Proszę zwolnić tych architektów, którzy stworzyli tą odrażającą wersję online, która notabene zamiast przyciągać to odrzuca klientów i narazi Państwa na straty. Wiem, że dużo klientów zrezygnuje z usług ING BŚ tylko ze względu na nową wersję online. Ja i moja partnerka też już mamy na oku inny bank. Prowadzimy przedsiębiorstwo (duże obroty na kontach ING BŚ) i posiadamy karty kredytowe w ING BŚ na dość duże kwoty. My też odejdziemy od Państwa (i oddamy karty kredytowe) jeśli nie usłyszą Państwo głosu klientów. A najlepszym recenzentem i pomysłodawcą jest klient. Proszę o tym nie zapominać. Proszę wrócić do współpracy z tym grafikiem, który stworzył wspaniałą starą wersję.

Wasz klient z 20 letnim stażem.

grzbs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
14
15-08-2017
Wiadomość 1194 z 1 332 (11 025 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Przestańcie powtarzać ten slogan, że to kwestia przyzwyczajenia, bo się już rzygać chce na widok tych bąbli.

grzbs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
14
15-08-2017
Wiadomość 1195 z 1 332 (11 015 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Fakt, zestawienie bąbli, kółek w kolorze spranej pidżamy z kolorem pomarańczowym jest koszmarne. Tyle tylko co my, pospólstwo mamy tu do powiedzenia?? "Naczalstwo" w ING uznało że tak ma być i morda w kubeł.
Odpowiedz
0 Lajków
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 1196 z 1 332 (11 010 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Całkowicie zgadzam się z treścią wypowiedzi w sprawie nowej wersji bankowości internetowej ING. Mój staż w banku jest 25 letni, operacje pięciociacyfrowe i większe. Umówiłem już spotkanie z bankiem w sprawie zamknięcia rachunków i wycofania lokat. Współpracuję z innymi bankami i doszedłem do wniosku, że nie ma potrzeby "boksowania się" z tym bublem. Radzę wszystkim innym niezadowolonym z "Mojego ING" do podjęcia podobnej decyzji.

Rene
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
6
24-10-2017
Wiadomość 1197 z 1 332 (11 002 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Uwaga! Składamy petycję w sprawie pozostawienia starej wersji bankowości internetowej. Kto już ma dość tych bąbli, nieczytelności, niefunkcjonalności, nieprzejrzystości, ignorancji, to zapraszam do podpisywania się pod petycją tutaj [link usunięty].

 

Odpowiedz
0 Lajków
grzbs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
14
15-08-2017
Wiadomość 1198 z 1 332 (10 952 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Uwaga! Składamy petycję w sprawie pozostawienia starej wersji bankowości internetowej. Kto już ma dość tych bąbli, nieczytelności, niefunkcjonalności, nieprzejrzystości, ignorancji, to zapraszam do podpisywania się pod petycją pod adresem: [link usunięty]

grzbs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
14
15-08-2017
Wiadomość 1199 z 1 332 (10 937 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Co??? odwaga ING poszła się paść?? Jak widać szybciutko usunięto linka do petycji.
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 1200 z 1 332 (10 909 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy