Odpowiedz

Zwrot środków

Na wstępie chciałbym przeprosić jeśli to nie ten dział ale jestem zdesperowany i potrzebuje porady. Zostałem okradziony poprzez wysłanie opłaty ja przedmiot którego niw otrzymałem. Czy jest możliwość aby bank cofnął ten przelew ?
Odpowiedz
0 Lajków
talvis
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
13-01-2016
Wiadomość 1 z 3 (9 328 wyświetleń)

Re.: Zwrot środków

Przykro nam z powodu tej sytuacji, niestety nie jesteśmy w stanie wycofać zrealizowanego już przelewu. W pierwszej kolejności prosimy o zgłoszenie sprawy na policję.
Odpowiedz
0 Lajków
DietmarW
Były moderator
Były moderator icon
29
10
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (9 233 wyświetleń)

Re.: Zwrot środków

[ Edytowane ]

W przyszłości korzystaj z opcji płacenia kartą w Internecie. Działa tutaj ochrona kupujących nazwana Chargeback.

 

Poczytaj, a w przyszłości masz szansę na uniknięcie podobnych sytuacji: http://www.ingbank.pl/indywidualni/karty/chargeback

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 3 z 3 (9 048 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy