Odpowiedz

Znowu AWARIA !!!

Jako wieloletni klient ING mam już dość! Autentycznie! Ch...ra jasna człowieka bierze jak siedzi po nocach realizując zamówienia dla klientów i nie może zapłacić za towar online bo ING znowu się Z....Ł !!! Ostatnio całodniowa wtopa, nic nie działało, teraz zalogować się nie idzie! Przecież istnieją inne normalne banki, gdzie wszystko działa!

Odpowiedz
0 Lajków
majsterklepka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-10-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 850 wyświetleń)

Re: Znowu AWARIA !!!

Dziś w nocy od godziny 0:00 do 5:00 prowadziliśmy planowane prace serwisowe związane ze zmianą czasu w Polsce. O tych pracach informowaliśmy naszych klientów w aktualnościach na naszej stronie internetowej, jak również przez wiadomość prywatną w bankowości elektronicznej. Jako klient banku również nie lubię przerw i prac serwisowych, ale są one konieczne by systemy działały tak jak należy. Przepraszam Cię za to że byliśmy dla Ciebie niedostępni. Domyślam się, że był to dla Ciebie duży dyskomfort.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 790 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Re.: Podejmujemy decyzje - ile trwa?

U mnie to trwało 8 dni

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

26.04.23 - JEST DECYZJA!
Po dokładnie 49 dniach od złożenia wniosku udało się doczekać. Zostało jeszcze podpisanie umowy.
Trzymam kciuki za resztę

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy