Odpowiedz

Re: Re.: Zmiana numeru telefonu

Do odblokowania bankowości internetowej potrzebujesz kod autoryzacyjny. Zatem, na samym początku, zmień numer telefonu do kodów autoryzacyjnych. Zrobisz to:

1. w oddziale banku na podstawie dokumentu tożsamości,

2. przez ponowną aktywację bankowości internetowej.

We wcześniejszych wpisach podaliśmy szczegóły. Zachęcam przewinąć posty w górę Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
29
9
23-04-2018
Wiadomość 21 z 23 (839 wyświetleń)

SMS autoryzacyjne

Witam
Zmieniłem telefon z czym wiązała się też zmiana numeru, zaktualizowałem numer w danych osobowych jednakże żeby kupić np doładowanie nie przychodzą SMS z kodem
W czym problem?
Odpowiedz
0 Lajków
Damianekk
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
25-06-2019
Wiadomość 22 z 23 (656 wyświetleń)
Highlighted

Re: SMS autoryzacyjne

Numer telefonu do otrzymywania kodów autoryzacyjnych powinieneś zmienić w zakładce Dane i ustawienia/Bezpieczeństwo. Ta opcja jest dostępna tylko jeśli masz dostęp do poprzedniego numeru telefonu.
W sytuacji jeśli nie masz poprzedniego numeru, najszybciej będzie jak przyjdziesz do naszego oddziału. Na miejscu wprowadzimy zmiany do naszego systemu Emotikon: Szczęśliwy 

Drugą możliwością jest zamówienie koperty z kodem aktywującym. Wysyłamy ją do 14 dni na adres korespondencyjny. Przez ten czas nie będziesz miał jednak dostępu do swojej bankowości, ponieważ będzie zablokowana.
Jak tylko koperta z kodem do Ciebie dotrze, na jej podstawie będziesz mógł zmienić numer telefonu.
Kopertę z kodem możesz zamówić w ostatnim kroku tego wniosku o zmianę hasła. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
220
64
04-09-2015
Wiadomość 23 z 23 (609 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy