Odpowiedz

Zmiana danych

Witam Emotikon: Szczęśliwy Swoje konto założyłem w wieku 13 lat z rodzicem w oddziale bankowym, miał on dostęp do tego konta i podgląd u siebie. 

Teraz po skończeniu 18 roku życia rodzice nie mają już do niego dostępu / podglądu aczkolwiek dane takie jak numer telefonu / email podczas zakładania podane zostały mojego ojca.  

Numer do autoryzacji przelewów już zmieniłem i pozostaje jedynie w zakładce "dane" adres e-mail i nr. telefonu mojego ojca. 

Czy zmieniając te dane na swoje będę już w pełni jedynym posiadaczem tego konta czy gdzieś jeszcze mogą być wpisane jego dane?

Odpowiedz
0 Lajków
bartek01
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
01-05-2019
Wiadomość 1 z 3 (5 310 wyświetleń)

Re: Zmiana danych

@bartek01 od uzyskania pełnoletności jesteś jedynym posiadaczem i dysponentem rachunku. Dane w zakładce kontaktowej możesz zmienić, to spowoduje wyłączenie uaktualnienie kartoteki. To są ostatnie dane wymagające korekty z Twojej strony. Cieszę się, że jesteś z nami Emotikon: Mrugający 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (5 185 wyświetleń)

Re: Zmiana danych

Dziękuję Emotikon: Szczęśliwy 

 

Odpowiedz
0 Lajków
bartek01
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
01-05-2019
Wiadomość 3 z 3 (5 166 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy