Odpowiedz

Widoczność kont z upoważnieniem

Cześć,  

Pytanko techniczne: Mam upoważnienie do konta mamy i babci (mama ma też upoważnienie do mojego). Przyznam,  że odkąd podpisałyśmy upoważnienia przestałam korzystać z własnego konta ROR w ING (korzystam tylko z OKO). Przestałam, bo po zalogowaniu się do systemu widzę je wszystkie i przy każdym przelewie również trzeba się pilnować czy robię go z właściwego konta. 

Chciałabym wrócić ze zwykłym kontem do ING, ponieważ zależy mi na możliwości zakładania subkont na różne cele, ale z widocznymi pozostałymi rachunkami, które nie są moje, stworzy to jeszcze większy chaos (mamie też przyda się jedno subkonto...), więc chciałabym dowiedzieć się, czy jest możliwość jakoś ukryć w systemie konta, do których jestem upoważniona, tak żeby domyślnie wyświetlały mi się tylko moje konta, a pozostałe były dostępne w jakiejś zakładce?

Nie chcę rezygnować z upoważnień całkowicie ponieważ przydają się przy realizacji zakupów internetowych dla mamy, opłacania rachunków babci itp, no i zrobiłyśmy te upoważnienia 'w razie czego'. Aktualnie widzę 6 kont, z czego dwa są moje (ROR i OKO), a potrzebuję jeszcze dwóch - trzech (OKO lub ROR na różne kategorie wydatków), więc gdyby wszystko pozostało w tym samym stopniu dostępne, to niestety będę musiała szukać już trzeciego banku (drugi to PKO - odradzam, będę rezygnować). Aha, nie mam nic przeciwko widoczności moich kont u mamy, tylko ja nie chcę przy każdym logowaniu widzieć jej. 

Będę wdzięczna za odpowiedź. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
LaKarolina
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-09-2017
Wiadomość 1 z 4 (20 432 wyświetleń)

Re.: Widoczność kont z upoważnieniem

Jak najbardziej da się ukryć widocznośc kont, ktore ci przeszkadzają.

Po zalogowaniu do bankowości elektronicznej przejdź do sekcji "Dane i ustawienia", a potem do "Konfiguracja systemu". W tej zakladce będziesz mogla określić wyświetlanie/ukrycie rachunków pełnomocniczych i przedstawicielskich w sekcji „Dzisiaj” oraz generalnie ukryć rachunki, ktorych nie chcesz widzieć.

magda_lenka
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
2
26-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (20 399 wyświetleń)

Re.: Widoczność kont z upoważnieniem

Dodam od siebie, ze istnieje możliwość zmiany wyświetlanej nazwy konta, na np: moje, mamy itd. Taka zmianę można wykonać po kliknięciu na szczegóły danego rachunku.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (20 292 wyświetleń)

Re.: Widoczność kont z upoważnieniem

Ukryć rachunki, zmienić ich nazwy na przyjazne wszystko można.

@LaKarolinaporuszasz dosyć znaczący problem w przypadku większej ilości - wykonywanie przelewów. Odkąd pomyliłem kiedyś rachunki, przy "wykonaj następny" pilnuje się, ale system jak narazie ma w tym względzie mało "intuicji."

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (20 142 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy