Odpowiedz

Widoczność kont z upoważnieniem

Cześć,  

Pytanko techniczne: Mam upoważnienie do konta mamy i babci (mama ma też upoważnienie do mojego). Przyznam,  że odkąd podpisałyśmy upoważnienia przestałam korzystać z własnego konta ROR w ING (korzystam tylko z OKO). Przestałam, bo po zalogowaniu się do systemu widzę je wszystkie i przy każdym przelewie również trzeba się pilnować czy robię go z właściwego konta. 

Chciałabym wrócić ze zwykłym kontem do ING, ponieważ zależy mi na możliwości zakładania subkont na różne cele, ale z widocznymi pozostałymi rachunkami, które nie są moje, stworzy to jeszcze większy chaos (mamie też przyda się jedno subkonto...), więc chciałabym dowiedzieć się, czy jest możliwość jakoś ukryć w systemie konta, do których jestem upoważniona, tak żeby domyślnie wyświetlały mi się tylko moje konta, a pozostałe były dostępne w jakiejś zakładce?

Nie chcę rezygnować z upoważnień całkowicie ponieważ przydają się przy realizacji zakupów internetowych dla mamy, opłacania rachunków babci itp, no i zrobiłyśmy te upoważnienia 'w razie czego'. Aktualnie widzę 6 kont, z czego dwa są moje (ROR i OKO), a potrzebuję jeszcze dwóch - trzech (OKO lub ROR na różne kategorie wydatków), więc gdyby wszystko pozostało w tym samym stopniu dostępne, to niestety będę musiała szukać już trzeciego banku (drugi to PKO - odradzam, będę rezygnować). Aha, nie mam nic przeciwko widoczności moich kont u mamy, tylko ja nie chcę przy każdym logowaniu widzieć jej. 

Będę wdzięczna za odpowiedź. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
LaKarolina
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-09-2017
Wiadomość 1 z 4 (20 565 wyświetleń)

Re.: Widoczność kont z upoważnieniem

Jak najbardziej da się ukryć widocznośc kont, ktore ci przeszkadzają.

Po zalogowaniu do bankowości elektronicznej przejdź do sekcji "Dane i ustawienia", a potem do "Konfiguracja systemu". W tej zakladce będziesz mogla określić wyświetlanie/ukrycie rachunków pełnomocniczych i przedstawicielskich w sekcji „Dzisiaj” oraz generalnie ukryć rachunki, ktorych nie chcesz widzieć.

magda_lenka
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
2
26-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (20 532 wyświetleń)

Re.: Widoczność kont z upoważnieniem

Dodam od siebie, ze istnieje możliwość zmiany wyświetlanej nazwy konta, na np: moje, mamy itd. Taka zmianę można wykonać po kliknięciu na szczegóły danego rachunku.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (20 425 wyświetleń)

Re.: Widoczność kont z upoważnieniem

Ukryć rachunki, zmienić ich nazwy na przyjazne wszystko można.

@LaKarolinaporuszasz dosyć znaczący problem w przypadku większej ilości - wykonywanie przelewów. Odkąd pomyliłem kiedyś rachunki, przy "wykonaj następny" pilnuje się, ale system jak narazie ma w tym względzie mało "intuicji."

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (20 275 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy