Odpowiedz

Transakcja Oczekująca - Przelew Walutowy

Witam.
Wczoraj tj. 23.05 wykonałem przelew walutowy na kwotę 116 euro, jednak środki nie zablokowały się w żaden sposób na koncie i wciąż miałem dostępną kwotę przed przelewem. Uznałem więc, że coś poszło nie tak i wykonałem ten sam przelew ponownie. Później zorientowałem się, że OBYDWA widnieją jako transakcje oczekujące...dziś rano z konta pobrało mi normalnie kwotę za jeden przelew, natomiast nie mam wystarczających środków (na szczęście) do wykonania drugiego. Wciąż jednak pokazuje mi go jako transakcja oczekująca z opisem "wykona się automatycznie".

Czy to oznacza, że jak tylko środki wpłyną to ten przelew wykona się ponownie? Nie zostanie przerwany/odrzucony? BARDZO mi to nie na rękę, bo absolutnie nie mam potrzeby robić go drugi raz, a fakt nie blokowania środków natychmiastowo jest ogromnie mylący.

Odpowiedz
0 Lajków
Mikko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-05-2018
Wiadomość 1 z 2 (12 111 wyświetleń)

Re: Transakcja Oczekująca - Przelew Walutowy

Chcielibyśmy Ci pomóc jednak tym kanałem kontaktu nie mamy wglądu w szczegóły przelewu, który zrobiłeś. Proszę, zadzwoń na naszą całodobową infolinię: 32 357 00 69. Sprawdzimy to. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
426
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (12 064 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Od piątku nadal „ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”….
U kogoś coś się zmieniło??? Ktoś ma decyzję?

Chyba już minęły 2-4dni robocze … jakby liczyć pierwszy komunikat “ Wygląda na...

25-04-2024
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy