Odpowiedz

Transakcja Oczekująca - Przelew Walutowy

Witam.
Wczoraj tj. 23.05 wykonałem przelew walutowy na kwotę 116 euro, jednak środki nie zablokowały się w żaden sposób na koncie i wciąż miałem dostępną kwotę przed przelewem. Uznałem więc, że coś poszło nie tak i wykonałem ten sam przelew ponownie. Później zorientowałem się, że OBYDWA widnieją jako transakcje oczekujące...dziś rano z konta pobrało mi normalnie kwotę za jeden przelew, natomiast nie mam wystarczających środków (na szczęście) do wykonania drugiego. Wciąż jednak pokazuje mi go jako transakcja oczekująca z opisem "wykona się automatycznie".

Czy to oznacza, że jak tylko środki wpłyną to ten przelew wykona się ponownie? Nie zostanie przerwany/odrzucony? BARDZO mi to nie na rękę, bo absolutnie nie mam potrzeby robić go drugi raz, a fakt nie blokowania środków natychmiastowo jest ogromnie mylący.

Odpowiedz
0 Lajków
Mikko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-05-2018
Wiadomość 1 z 2 (12 093 wyświetleń)

Re: Transakcja Oczekująca - Przelew Walutowy

Chcielibyśmy Ci pomóc jednak tym kanałem kontaktu nie mamy wglądu w szczegóły przelewu, który zrobiłeś. Proszę, zadzwoń na naszą całodobową infolinię: 32 357 00 69. Sprawdzimy to. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (12 046 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy